Dotychczas moim ulubionym serwisem był librestock.com. To serwis, który skutecznie agreguje kilkanaście najpopularniejszych serwisów z darmowymi zdjęciami. W zasadzie naprawdę rzadko zdarzała się sytuacja, że wybór zdjęć był niewielki, pod zadanym hasłem, ale były takie sytuacje. Oczywiście, to nie stanowiło problemu, bo w zakładkach mam jeszcze kilka innych wartościowych serwisów, które przychodziły na ratunek.

Darmowe stocki? Nuda. Poznajcie Stockio z całą paką darmowych materiałów

Zdaje się jednak, że po długiej przygodzie z Libre Stock, czas na zmiany. Everypixel, to kolejny serwisów z serii, na który ostatnio trafiłem i… przepadłem. Pomijając naprawdę świetny i nietuzinkowy design serwisu, to jego potęgą jest ilość zdjęć.
Jest ich tam zwyczajnie ogrom. Wszystko za sprawą indeksowania ponad 50 serwisów, a to kilka razy więcej jak w przypadku Libre Stock. Co ciekawe Everypixel pozwala także na wyszukiwanie komercyjnych zdjęć (a po co to? a na co to? a komu to potrzebne?), pewno tylko po to by grosza zarobić na tym interesie.

Darmowe zdjęcia stockowe – lista

Prócz tego, możecie wyszukiwać wszelkiej maści wektory czy grafiki i wyświetlać za pomocą niebanalnych kryteriów filtrowania (horizontal/vertical) znaleźć te właściwe. A prawdziwym bonusem jest możliwość przesłania własnego zdjęcia i zapytania sieci neuronowej jak wielka jest szansa, że wasze zdjęcie zdobędzie popularność.No i proszę bardzo, randomowe zdjęcie Marka i całe 4,5%. Mało? Więcej niż 0.5% dotychczas nie udało się wygenerować. Jeśli jednak Wasza fotografia zginie w czeluściach internetu, przynajmniej dostaniecie pakę automatycznie wygenerowanych tagów.

Zobacz Everypixel


Posłuchaj nas!