Apple Event 2020 zapowiedziany! Nowości Apple poznamy 15 września!

Opublikowano 8.09.2020 17:45 Aktualizacja: 8.09.2020 17:48 -


Na stronie Apple możemy już znaleźć oficjalne zaproszenie na event, w którego trakcie zobaczymy nowe sprzęty. #AppleEvent rozpocznie się 15 września o godzinie 19:00.

Spodziewaliśmy się, że już dziś zobaczymy, chociaż część nowości od Apple. Mowa głównie o Apple Watch Series 6. Niestety na chwilę obecną nic takiego nie miało miejsca. Na Twitterze pojawił się już oficjalny hashtag #AppleEvent. Przed kilkoma minutami pojawiła się też oficjalna informacja na stronie producenta. Apple zaprosiło na swój event, a na to długo czekaliśmy. Już za tydzień, czyli 15 września 2020 r. o godzinie 19:00 zobaczymy nowości od Apple.

iPhone 12 – wszystko, co wiemy przed premierą nowego modelu od Apple

W TYM ROKU MAMY ZOBACZYĆ 4 MODELE IPHONE 12

Dotychczasowe informacje wskazują, że w tym roku zobaczymy 4 modele iPhone 12. Dwa z nich będą wyposażone w ekrany o przekątnej 6,1”, jeden z wyświetlacz o przekątnej 5,4”, a także jeden będzie miał aż 6,7”. Wszystkie będą OLED-ami, a iPhone 12 Pro Max ma otrzymać jednostkę 120 Hz oraz nagrywanie wideo w jakości 4K przy 240 klatkach na sekundę. Pojawiały się również plotki na temat braku słuchawek oraz ładowarki w sprzedawanych zestawach. Moduł 5G ma pojawić się w wyższych modelach. Niemalże wszystkie newsy na temat wyglądu nowego smartfona od Apple wskazują, że będzie on zbliżony do iPada Pro.

Apple Event

Pozostałe sprzęty

Oprócz iPhone 12 w tym roku mają zostać zaprezentowane także dwa nowe modele Apple Watch. Bloomberg podawał, że mają one zastąpić serię 5 oraz 3 i podobnie, jak iPhone 12 podzielone będą na niższą oraz wyższą półkę. Ponadto, serwis wskazywał, że zaprezentowany ma być nowy iPad Air z wyświetlaczem podobnym do tego, który można znaleźć w wersji PRO. Co ciekawe, w tym roku możemy się spodziewać także mniejszego HomePoda. Portal podawał, że trwają prace nad nową wersją Apple TV, która ma być wyposażona w nowszy procesor. W zestawie z Apple TV ma znaleźć się nowy pilot wyposażony w funkcję podobną do „Find my iPhone”, jednak dotyczącą odnalezienia samego pilota.

IOS 14

Wszystkie modele iPhone 12 będą pracować pod kontrolą iOS 14. Wśród nowości znajdą się m.in. widgety na ekranie głównym, które dobrze znają użytkownicy Androida. Poza tym w iOS 14 pojawi się zmiana sposobu wyświetlania aplikacji w postaci biblioteki, czy chociażby obraz w obrazie. Niedawno opublikowane zostały kolejne wersje iOS 14 w ramach publicznej bety oraz przeznaczonych dla developerów.

Wieści z Rozładowani.pl