Często więc będzie zdarza się sytuacja, gdy ktoś obok będzie miał w ręku taki sam telefon. Można jednak uniknąć takich sytuacji. Wystarczy dać się porwać wyobraźni i stworzyć jedyne w swoim rodzaju etui na telefon ze spersonalizowanym nadrukiem. Dlaczego tylko Ty masz dawać innym powód do zazdrości? Unikatowe etui na zamówienie będzie również świetnym prezentem dla Twoich bliskich!

Dla kogo etui na telefon?

Etui na telefon to produkt dla każdego. Nie tylko ładnie wygląda, ale przede wszystkim daje ochronę. Żartuje się, że w dzisiejszych czasach smartfon jest przedłużeniem ręki. Jest w tym prawda, bowiem trudno nam wyobrazić sobie dzień bez telefonu. Smartfony towarzyszą nam na każdym kroku. Nie znaczy to niestety, że zawsze trzymamy je bezpiecznie w garści.

Nie ma chyba osoby, której nie zdarzyło się upuścić telefon. Nagłe zderzenie z twardą powierzchnią może skończyć się dla urządzenia zbiciem matrycy lub co gorsza całkowitym zniszczeniem. Nie ma więc powodu, by narażać się na taką katastrofę. Etui na telefon co prawda nie ochroni go przed upadkiem, ale uczyni uderzenie niegroźnym.

Chcąc zabezpieczyć telefon wiele osób wkłada go do kieszeni, a panie chowają go w torebce. Jednak i tam czyha na niego wiele niebezpieczeństw, których często nie bierze się nawet pod uwagę. Klucze, długopis, breloczek, zapięcie od portfela. Każda z tych rzeczy z łatwością może zarysować ekran. Smartfon z rysą nie tylko nieestetycznie wygląda. Jego użytkowanie staje się znacznie mniej komfortowe. Dla osób, które chcą uniknąć takich nieprzyjemności najlepsze będzie etui z klapką, która doskonale zabezpieczy ekran.

Jeśli chcemy sprawić bliskiej osobie jeszcze więcej przyjemności, idealny będzie wybór etui ze spersonalizowanym zdjęciem. Taki prezent będzie cieszyć oko i budzić miłe wspomnienia, ilekroć się na niego spojrzy. Szczególnie, gdy nadruk będzie przedstawiał zdjęcie z wakacji, ukochanego pupila, jedynego wnuczka lub idola z drużyny piłkarskiej.

Na jakie modele są dostępne spersonalizowane etui?

Spersonalizowane etui można zamówić dla niemal każdego dostępnego na rynku modelu smartfona. Przy składaniu zamówienia wystarczy wybrać z listy ten, który nas interesuje: Apple iPhone X, Samsung Galaxy S9, Huawei P20 Lite i około 200 innych. Na każdy z nich dobrać można jeden wybranych modeli etui i ozdobić je wybranym przez siebie zdjęciem. Dostępne są:

  • wąskie eleganckie drewniane etui na telefon,
  • solidne twarde etui drewniane,
  • skórzane etui na smartphona,
  • etui wsuwane,
  • etui gumowe,
  • etui silikonowe,
  • etui z klapką boczną lub rozkładane w dół.

Jakie są zalety posiadania etui?

Etui na telefon ma w pierwszej kolejności zapewnić bezpieczeństwo przed uszkodzeniem. Dodatkowa warstwa wykonana z odpornego materiału jest w stanie uchronić obudowę przed rozsypaniem się na kawałki po upadku na ziemię. Zabezpieczony jest równocześnie ekran. Wybierając modele z klapką lub wsuwane unikniemy wszelkich przypadkowych zarysowań, które łatwo mogą się przydarzyć, gdy włożymy smartfona do kieszeni. Wzór etui z klapką pozwoli schować kartę kredytową lub dowód, z powodzeniem zastępując portfel. Etui chroni również przed kurzem i zabrudzeniami, które mogą dostać się do wnętrza obudowy w trakcie użytkowania. Będzie to świetny podarunek dla osób, którym przysłowiowo wszystko leci z rąk oraz dla tych, którzy zawsze chcą mieć wszystko pod kontrolą.

Etui jest więc praktyczną formą dbałości o bezpieczeństwo, ale znacznie poprawia też komfort korzystania z telefonu. Dzięki niemu telefon wygodniej trzyma się w dłoni, co dodatkowo pomaga uniknąć jego upuszczenia. Szczególnie pewny uchwyt zapewniają etui gumowe oraz naturalne skórzane etui na smartphona. Modele z klapką z zapięciem magnetycznym, nie tylko elegancko się prezentują, ale też można je wyjątkowo łatwo i szybko otworzyć, by odebrać połączenie. Każdy wzór etui został stworzony w taki sposób, by aparat, wejście do ładowarki oraz klawisze funkcyjne były łatwo dostępne.

Spersonalizowane etui na zamówienie zostały przede wszystkim stworzone z myślą o indywidualistach, którzy pragną wyróżnić się z tłumu. Będzie to idealnie trafiony prezent dla każdego, kto lubi podkreślać swoją niebanalną osobowość oraz nie ukrywa swoich pasji i zainteresowań. Doceni go każdy kto nie lubi nudy i pragnie wnieść odrobinę radości w szarą codzienność.

Drewniane, gumowe czy silikonowe?

Wybór rodzaju etui na prezent jest szeroki. Warto zdecydować się na model, który najlepiej odda cechy osobowości osoby, którą chcemy obdarować. Eleganckie drewniane etui na telefon sprawdzi się dla osób, które żyją w zgodzie z naturą i cenią sobie klasyczne wzornictwo. Etui drewniane bez wątpienia podkreśli klasę swojego właściciela. Etui gumowe trafi w gust osób pewnych siebie i dynamicznych, które są aktywne i spełniają się w działaniu. Dlatego potrzebny im będzie solidny i wygodny produkt. Etui silikonowe wydaje się dość pospolitym wyborem, ponieważ jest wybierane przez wiele osób ceniących sobie bezpieczeństwo oraz elastyczność. Jednak silikonowe etui z własnym zdjęciem to już całkiem co innego. Taki produkt spełni oczekiwania każdego, ale właśnie fotografia uczyni go wyjątkowym, szczególnie dla osoby, która dostanie etui w prezencie.


Artykuł został przygotowane przez markę Fotojoker.


Posłuchaj nas!