Dlaczego Eternals nie pomogli Avengersom kiedy ci mierzyli się z Thanosem? To pytanie na pewno padnie z ust niejednego fana Marvela podczas oglądania najnowszego filmu komiksowego giganta. Producent postanowił odpowiedzieć na to pytanie już w trailerze.

Disney, do którego należy Marvel zaprezentował drugi zwiastun do filmu „Eternals”, który ma szansę dorównać popularnością ogromnie popularnemu „Avengers”. Na trailerze poznajemy wstępnie nową drużynę superbohaterów i, jak się okazuje, mają za zadanie bronić świata już od… 7000 lat. Bohaterowie oczywiście posiadają też niesamowite supermoce.

R E K L A M A

Dlaczego zatem Eternals nie pomogli Avengers w walce z zagrożeniem, jakie przyniósł ludzkości i innym rasom Thanos? To pytanie pada już w trailerze z ust Kita Haringtona (Jon Snow z „Game of Thrones”). Eternals tłumaczą, że co prawda ich zadaniem jest chronienie ludzi, ale wyłącznie przed rasą Dewiantów. Bohaterowie nie mogą też za bardzo ingerować w naszą cywilizację.

Eternals – fabuła i obsada

Film Marvel Studios “Eternals” wprowadza do uniwersum Marvela nową, fascynującą drużynę superbohaterów. Grupa tytułowych nieśmiertelnych wojowników, działających w cieniu od tysięcy lat, musi się ujawnić, aby stawić czoło odwiecznym wrogom ludzkości, Dewiantom.

W doborowej obsadzie znaleźli się między innymi: Richard Madden jako wszechmocny Ikaris, Gemma Chan jako miłująca ludzi Sersi, Kumail Nanjiani w roli obdarzonego kosmiczną mocą Kingo, Lauren Ridloff jako superszybka Makkari, Brian Tyree Henry jako wynalazca Phastos, Salma Hayek jako mądra przewodniczka Ajak, Lia McHugh jako młoda ciałem, lecz dojrzała duchem Sprite, Don Lee jako potężny Gilgamesh, Barry Keoghan jako odludek Druig, Angelina Jolie jako wojowniczka Thena oraz Kit Harington w roli Dane’a Whitmana. Za reżyserię odpowiada Chloé Zhao.

Premiera filmu „Eternals” zaplanowana jest na 5 listopada 2021 roku.

eternals plakat 2021 marvel

Eternals to nowe rozdanie dla Marvela

Zapowiadana produkcja to zdecydowanie „nowe rozdanie” dla Marvela, który dotychczasowych bohaterów znanych z „Avengers” wykorzystał filmowo już na wszelkie możliwe sposoby. Postaci takie jak Kapitan Ameryka czy Iron Man widzieliśmy już łącznie w kilkunastu czy nawet kilkudziesięciu filmach. Nic więc dziwnego, że Marvel i Disney szukają nowych historii i powiewu świeżości w komiksowo-filmowym uniwersum.

Zakończenie przygody z poprzednimi bohaterami (i jednocześnie kontraktów z aktorami) dla amerykańskiego giganta nie jest jednak nieprzerwanym pasmem sukcesów. Ostatnio spore kontrowersje wzbudziła realizacja premiery filmu „Czarna Wdowa”, który pojawił się jednocześnie w kinach i w serwisie Disney Plus. Grająca główną bohaterkę aktorka Scarlett Johansson zdecydowała się w tej sprawie pozwać Disney.

Kiedy Disney+ trafi do Polski? Poznaliśmy prawdopodobną datę premiery serwisu!


Posłuchaj nas!