Wydawałoby się, że rynek platform do internetowych zakupów jest zdominowany i tworzenie konkurencji zwyczajnie nie ma sensu. Znalazły się jednak ambitne osoby, które lubią wyzwania i podjęły rękawice. Promocja serwisu rusza, a my jako klienci możemy kupić sobie wakacje.

erli.pl to nowy portal e-commerce, który właśnie wystartował. Na start marka znalazła ambasadora w postaci osoby Macieja Stuhra, a dla nas przygotowała niesamowicie korzystną ofertę.

erli.pl – co nowego?

Na pytanie czym erli.pl chce zawojować rynek, odpowiedź była zwięzła i prosta.

Po pierwsze niższymi opłatami od sprzedających. W porównaniu do konkurencji zagranicznej różnica wynosi ponad 20%, podczas gdy nasza lokalna wiodąca platforma karze sobie płacić kilkanaście procent więcej niż w erli.pl. Tak właśnie wygląda przepis na ściągnięcie sprzedających.

erli pl 4

Po drugie promocją, która ma przyciągnąć kupujących. W ramach specjalnej akcji każda złotówka wydana na zakupy, które zakończą się wystawieniem opinii to złotówka odłożona na wakacje. Dla przykładu  1285 zł wydane w serwisie to voucher na 5-dniowe wakacje nad polskim morzem realizowanym przez Holiday Park & Resort, z którym to erli.pl współpracuje.

Co można kupić?

W tym momencie w serwisie dostępnych jest 12 kategorii, w których znajdziemy ponad 12 milionów produktów. Lista ta oczywiście zwiększa się każdego tygodnia o kolejne.  Warto mieć na uwadze, że na erli.pl znajdziemy tylko nowe produkty oferowane przez sprawdzonych dostawców. Gwarantuje to stały poziom satysfakcji oraz bezpieczeństwo transakcji. W portalu tym nie znajdziemy zatem żadnych licytacji i tzw. używek.

erli pl 1

Pakiet wysyłek, czyli to, co teraz modne

Choć na ten moment serwis nie oferuje jednorazowej opłaty za subskrypcje wysyłek, jest na zaawansowanym etapie jej tworzenia. Możemy się zatem spodziewać, że już niedługo pojawi się opcja ograniczenia kosztów związanych z wysyłkami.

erli pl 2

Mniejsze opłaty za sprzedaż w serwisie przełożyły się na niższe ceny dla klienta detalicznego. Zatem oferta erli.pl jest nie dość, że bardziej atrakcyjna, to może również przyłożyć się do najbliższych wakacji. Zapraszamy do zapoznania się z nowym serwisem e-commerce.