Envato Market to ogromna biblioteka zasobów cyfrowych. To idealne miejsce dla wszystkich osób szukających wsparcia w kreatywnej pracy. Wśród zasobów Envato można znaleźć pliki graficzne, wideo, a także audio. Twórcy stron internetowych docenić mogą liczne szablony, a fani WordPressa bardzo dużą kolekcję motywów dostosowanych do różnych branż. Oczywiście wszystkie pliki są płatne. Mimo to, co miesiąc Envato udostępnia użytkownikom pewną część swoich zasobów za darmo.

Cyfrowe zasoby z Envato Market za darmo

Cyfrowe zasoby są stale poszukiwane przez agencje kreatywne, czy też freelancerów. To ciekawe źródła inspiracji. Wiele osób swoje pierwsze kroki kieruje właśnie na platformę Envato. Jak wspomniałem wyżej, wszystkie dostępne tam zasoby są płatne. Jakiś czas temu platforma udostępniła także możliwość subskrypcji programu Envato Elements. W zamian za co miesięczną opłatę użytkownicy otrzymują dostęp do wszystkich zasobów, które mogą pobierać bez ograniczeń. To ciekawa propozycja dla bardzo aktywnych użytkowników platformy. Ci, którzy powiększają swoje cyfrowe zasoby, ale nie chcą ponosić za to opłat, mogą co miesiąc skorzystać z tego, co Envato udostępni bezpłatnie.

Co można pobrać za darmo w listopadzie

W listopadzie Envato Market udostępnia za darmo następujące zasoby:

JAK POBRAĆ ZA DARMO PLIKI Z ENVATO MARKET?

Żeby móc za darmo pobrać powyższe zasoby z Envato Market, konieczne będzie założenie konta użytkownika. Nie będzie trzeba ponosić żadnych opłat z tego tytułu. Jednak tylko zarejestrowani i zalogowani użytkownicy mogą pobierać za darmo udostępnione przez Envato zasoby. Po wejściu na stronę każdego z nich, dostępny będzie przycisk “Download it for free!”. Warto jednak pamiętać, że w ten sposób nie nabywa się regularnej, płatnej licencji do zasobów, a zatem nie będzie dostępu do ich ewentualnej aktualizacji bądź wsparcia.