Pierwsze kroki w poszukiwaniu cyfrowych zasobów zazwyczaj wykonywane są w kierunku Envato Market. Można tam znaleźć wszystko, co potrzebne agencjom kreatywnym, a także freelancerom poruszającym się w obszarach projektów internetowych. Na Envato Market można znaleźć pliki graficzne, zdjęcia, pliki 3D, a także materiały audio oraz wideo. Tam też podążają wszyscy, którzy poszukują motywów do WordPressa. Dla nich również co miesiąc w ramach Themeforest udostępniane są za darmo 3 motywy, o czym Was informujemy.

envato pazdziernik2020

Darmowe zasoby z Envato Market

Envato Market jest sklepem z cyfrowymi zasobami. Zatem, jeśli chcemy wykorzystać jakiś z nich do swojego projektu, musimy za niego zapłacić odpowiednią kwotę. Platforma ma także propozycję dla wszystkich, którzy są bardzo aktywnymi klientami. Mogą oni skorzystać z subskrypcji w ramach Envato Elements. Dzięki temu w ramach jednej comiesięcznej opłaty możliwy jest dostęp do wszystkich plików. Ponadto, portal chce skusić nowych klientów. Stosuje bardzo ciekawy zabieg, udostępniając nieznaczną część swoich zasobów zupełnie za darmo. Co miesiąc pojawiają się nowe propozycje, które użytkownicy mogą pobierać bez żadnych opłat.

modelo

Co można pobrać za darmo w październiku

W październiku Envato Market udostępnia za darmo następujące zasoby:

minimal slideshow

JAK POBRAĆ ZA DARMO PLIKI Z ENVATO MARKET?

Żeby móc za darmo pobrać powyższe zasoby z Envato Market, konieczne będzie założenie konta użytkownika. Nie będzie trzeba ponosić żadnych opłat z tego tytułu. Jednak tylko zarejestrowani i zalogowani użytkownicy mogą pobierać za darmo udostępnione przez Envato zasoby. Po wejściu na stronę każdego z nich, dostępny będzie przycisk “Download it for free!”. Warto jednak pamiętać, że w ten sposób nie nabywa się regularnej, płatnej licencji do zasobów, a zatem nie będzie dostępu do ich ewentualnej aktualizacji bądź wsparcia.