Empik za darmo dostarczy Twoją paczkę do Paczkomatów

Opublikowano 3.09.2020 9:24 -


Empik wprowadza nowy plan subskrypcyjny, dzięki któremu użytkownicy otrzymują darmowe dostawy do Paczkomatów. Żeby z nich skorzystać, trzeba kupić produkty za minimum 40 zł.

Z dnia na dzień możemy obserwować, jakie zmiany zachodzą w e-commerce. Branża, przed którą nadal jest wiele do odkrycia, staje się jeszcze bardziej dostępna i przyjazna dla konsumentów. W związku z pandemią koronawirusa można zauważyć, że jak grzyby po deszczu powstają kolejne sklepy i platformy internetowe, bo przedsiębiorcy przechodzą z offline do online, albo internet staje się ich kolejnym kanałem sprzedaży. Takie kroki podejmują także firmy, które zajmują się sprzedażą specjalistycznych sprzętów, narzędzi, czy produktów na rzecz innych przedsiębiorstw. Zatem nie ma próżni w e-commerce, ale to dobrze, bo korzystają na tym klienci. Kolejne zmiany w zakresie funkcjonowania swojej platformy wprowadza także Empik.

Darmowa dostawa do Paczkomatów w "Empik Premium Free"

Empik postanowił zrezygnować ze swojego programu lojalnościowego „Mój Empik”. W jego miejsce uruchomiono „Empik Premium Free”. Można z nim skojarzyć słowo „bezpłatny”, bowiem użytkownicy nie muszą ponosić żadnej opłaty za rejestrację, a także za subskrypcję. W ramach „Empik Premium Free” klienci dostają darmowe dostawy produktów do Paczkomatów oraz punktów stacjonarnych. Jednak, żeby dostawa była w pełni darmowa, należy zakupić towar za minimum 40 zł. Coś Wam to przypomina? Oczywiście, że Allegro Smart. Tam też minimalne zakupy muszą być za kwotę 40 zł, wtedy można mieć darmową dostawę do Paczkomatów. Jednak Allegro Smart wymaga od użytkownika subskrypcji, w ramach której miesięczna opłata wynosi 8,99 zł, a wykupieniu rocznego pakietu należy zapłacić 49 zł (4,08 zł miesięcznie). Takiej opłaty nie ma w przypadku „Empik Premium Free”.

Empik Premium Free

Dodatkowe zniżki oraz dostęp do audiobooków i ebooków

Oprócz całkowicie darmowej dostawy Empik w ramach nowego planu oferuje użytkownikom dostęp do setki tytułów audiobooków oraz ebooków w ramach Empik Go. Na „dzień dobry” klienci otrzymują kupon o wartości 10 zł. Co ciekawe, uczestnictwo w programie pozwala także na dokonywanie zwrotów produktów w ciągu 30 dni od ich zakupu, bez konieczności posiadania paragonu. Dla osób korzystających z „Empik Premium Free” przygotowywane mają być także specjalne oferty promocyjne.

W Empik.com kupisz sprzęt Apple, Samsunga i Huawei, a Kross, Vobis i Inglot trafią na Empik Marketplace

"Empik Premium"

Ponadto, istnieje możliwość wykupienia wyższej opcji o nazwie „Empik Premium”. Jej koszt 6,67 zł miesięcznie, przy czym korzystając z aktualnej promocji, cena wyniesie 39,99 zł przy płatności za cały rok z góry. Ta opcja uprawnia do uzyskania darmowych dostaw nie tylko do punktów stacjonarnych oraz Paczkomatów, ale także kurierem na adres zamieszkania/pracy. Ponadto w ramach „Empik Premium” użytkownik otrzymuje dostęp do większej oferty zniżek, bogatszą bibliotekę w Empik Go, cashback, a także Empik Music za darmo na 6 miesięcy.

Przyznaję, że Empik złapał u mnie plusa, zwłaszcza za „Empik Premium Free”, w ramach którego dostawa do Paczkomatów jest bezpłatna przy zakupach za minimum 40 zł. Warto przypomnieć, że Empik jakiś czas temu ogłosił rozbudowanie portfolio produktów technologicznych, w tym pochodzących od Apple, Samsunga i Huawei.

Źródło: Empik

Wieści z Rozładowani.pl