Empik Premium za darmo na dwa miesiące kwarantanny!

Empik Premium za darmo na dwa miesiące kwarantanny!

Opublikowano 17.03.2020 11:12 -


Teoretycznie taki stan, jak mamy teraz w naszym kraju ma się utrzymywać przez góra 14 dni. Większość jednak jest świadoma, że jest to nierealne, szczególnie jeśli spojrzymy na dynamiczny rozwój sytuacji. Wiele firm stara się pomóc przetrwać w domu ten okres, oczywiście starając się ratować swoje obroty.

Firmy telekomunikacyjne rozdają dodatkowe gigabajty danych, a Empik postanowił dać dostęp do Empik Premium za darmo na 60 dni. Miejmy nadzieję, że aż tyle kwarantanna nie potrwa, ale warto być przygotowanym.

Co oferuje Empik Premium?

Przede wszystkim dostęp do kilkunastu tysięcy ebooków i audiobooków. Idealny sposób na zabicie nudy w domu, która prędzej czy później zacznie się pojawiać i może mieć spory wpływ na samopoczucie. Usługa Empiku to także darmowa dostawa zamówień (powyżej 40 zł) kurierem i do paczkomatów, a także masa zniżek na produkty.

Aby skorzystać z darmowych dwóch miesięcy Empik Premium, wystarczy wejść na tę stronę, podać swój adres e-mail, a następnie otrzymamy kod.

Masz już kod?

  • Otrzymany kod wprowadź na stronie https://www.empik.com/premium/kupon
  • Zarejestruj się lub zaloguj na empik.com
  • Aktywuj Empik Premium i ciesz się pakietem korzyści

Sam korzystam z usługi i polecam każdemu, szczególnie teraz.

Pracujesz zdalnie? Jak sobie z tym poradzić?

Teoretycznie przymusowa praca zdalna ma potrwać góra dwa tygodnie. Jak widzimy jednak dzieje się coraz gorzej, więc taka praca w domu może, a zapewne znacznie się przedłuży. Nie traktujmy jej więc jako tymczasowego rozwiązania, bo to najgorsze co może być. Już od pierwszych dni stwórzmy sobie osobne środowisko pracy, oczywiście w miarę lokalowych możliwości. Jeśli możemy sobie na to pozwolić – wydzielmy osobne pomieszczenie, nawet jeśli ma to być skromny 4-5 metrowy pokój. Jeśli takich możliwości nie mamy, to nic nie szkodzi – nawet w pokoju dziennym możemy wydzielić sobie kąt, który przeznaczymy na pracę i tylko na pracę.

Praca zdalna w domu – jak nie zwariować podczas kwarantanny?

Wieści z Rozładowani.pl