Ebookpoint.pl - rewolucja świata e-booków od Helionu?

Ebookpoint.pl – rewolucja świata e-booków od Helionu?

Opublikowano 3.11.2011 10:27 -


Dziś o godzinie 9.00 swoją premierę miał serwis Ebookpoint.pl. Serwis został przygotowany przez popularną w branży markę Helion i jak głoszą slogany ma być on rewolucją na rynku e-booków.

Co ma czynić serwis rewolucyjnym? Przede wszystkim brak DRM (Digital Rights Management), czyli bardzo nielubianej przez użytkowników metody zabezpieczania e-booków. Helion rezygnuje z tego zabezpieczenia:

Brak zabezpieczania DRM oznacza, że ebooki mogą być czytane bez ograniczeń sprzętowych i programowych. Można je otworzyć na dowolnym czytniku i komputerze. Zastosowane rozwiązania pozwalają na lekturę bez względu na zainstalowany system operacyjny i dowolnej liczbie urządzeń.

Ebookpoint udostępnia także, e-booki w trzech najpopularniejszych wersjach, tj. PDF, ePub i mobi. Co ciekawe, niezależnie na jaki format się zdecydujemy przy zakupie to i tak pozostałe formaty będą udostępnione do pobrania zupełnie za darmo. Sam format mobi, uszczęśliwi posiadaczy czytników Amazon Kindle. Zakupione ebooki będzie można wysłać bezpośrednio na niego. Poniżej materiał promocyjny.


Wieści z Rozładowani.pl