Dzień Ojca według Twittera

Dzień Ojca według Twittera

Opublikowano 23.06.2014 10:37 -


Dzisiaj doskonały dzień, by oddać wszelkie honory swojemu Ojcu. Jeśli jeszcze do tematu nie przysiedliście, to zdecydowanie polecam – w końcu technicznie rzecz biorąc, nie było by nas gdyby nie ta właśnie osoba. Oczywiście pewnie honorów przez nasz żywot uzbierało się z pewnością więcej, dlatego lepiej nie zwlekać i połechtać ego naszego taty ;-) Gdy już macie wszelkie formy grzecznościowe, to warto spojrzeć na to co z tej okazji przygotowali twórcy Twittera.

fathers-day-graphic

Mowa o infografice, którą przygotowała popularna platforma mikroblogowa, a na niej garść ciekawostek. Przez okres od 1 stycznia br. zebrano na niej informacje ojcach. Gromadzone zostały słowa określające w zdaniach My father is… i My dad is… i co ciekawe, wyniki zaskakują. Na pierwszym miejscu uplasowało się określenie The Best, co z pewnością mocno powinno wszystkich tatków ucieszyć, niemniej ciekawa jest pozycja druga :-)

Dane gromadzone były tylko dla języka angielskiego, ciekawe czy w przypadku języka polskiego byłoby podobnie ;-) Niemniej wszystkim ojcom z okazji ich dnia, wszystkiego co najlepsze ;-)

Wieści z Rozładowani.pl