Dzięki tej aplikacji "strollujesz" swoich znajomych - z niecierpliwością będą czekali na Twoją odpowiedź | DailyWeb.pl
Dzięki tej aplikacji "strollujesz" swoich znajomych - z niecierpliwością będą czekali na Twoją odpowiedź

Opublikowano 2 lata temu - 5


Szósta rano. Budzik właśnie wyrwał mnie ze snu. Okej, okej, jeszcze minutka! Minutka minęła, wiem, że nie mam czasu, pora wstawać. Ale jeszcze tylko sprawdzę, co w sieci słychać. Włączam telefon. Bip. Brrr. Brrrrrrr. Bip. Brrr. Powiadomienia z całej nocy zapełniają mój pasek stanu. Czy Ci moi znajomi nie potrafią w nocy spać?! - zadaję sobie w myślach to pytanie za każdym razem, kiedy dostaję wiadomości wysłane po północy. Dziś wśród nich znalazła się taka, którą zaliczam do ulubionych. "Hej, jesteś?" - wysłane o 3 w nocy. O 3 w nocy. O 3. W nocy. "Tak, k**wa, jestem" - i choć rzadko przeklinam, wtedy w myślach mnie nosi. Nie mam co robić o 3 w nocy, tylko ślęczę przed ekranem komputera/telefonu.

Nie możesz tak od razu?!

Żeby było jasne - "nocne wiadomości" nie denerwują mnie tak bardzo, kiedy nadawca napisze w nich, co właściwie ode mnie chce. "Hej, jesteś?" nic mi nie mówi - skąd mam wiedzieć, co ode mnie chciałeś, jak mam Ci odpisać? Chciałeś tylko pogadać? A może coś się stało?! (tak, naoglądałem się za dużo dramatów i filmów kryminalnych) Nie prościej napisać Ci od razu właściwą wiadomość? Gdy wstaniesz, miałbyś od razu odpowiedź. Rzeczową odpowiedź.

Kilka dni temu znalazłem sposób, by zdenerwować tego typu delikwentów. Kiedy już dowiem się, co właściwie ode mnie chcieli, nie odpisuję im od razu. Uruchamiam wtedy Godotify - prostą aplikację, która co niecierpliwych może wyprowadzić z równowagi.

Trochę cierpliwości!

Wystarczy zainstalować ją na swoim komputerze (dostępna jest wersja zarówno na Maca, jak i Windowsa), włączyć, zalogować się, napisać coś do swojego znajomego na Facebooku (np. w przypadku moich nocnych marków "zaraz Ci odpiszę"), usiąść wygodnie i czekać. Godotify zrobi całą robotę za Ciebie - Twój znajomy zobaczy trzy kropeczki, które pokazują się zawsze, kiedy ktoś odpisuje na wiadomość. Co więcej, aplikacja pokaże Ci czas, w jakim trzymasz swojego znajomego w niecierpliwości.

Godtify

Alternatywny sposób użycia? "Mamy problem", "musimy porozmawiać!", ewentualnie przytrzymanie swojego wybranka/swojej wybranki w niepewności, gdy ten/ta zaprosi Cię na randkę. ;-)

Dajcie znać, czy skorzystaliście!

Sprawdź Godotify