Rok 2021 to dla Netflix sporo nowości filmowych. Już na początku roku zapowiedziano, że w 2021 pojawi się ponad 60 filmów oryginalnych Netflix, zatem co tydzień będziemy mieli do czynienia z premierą. Nie oznacza to jednak, że zabraknie seriali, a jedną z nowych pozycji jest Dziedzictwo Jowisza, który swoją premierę będzie miał 7 maja tylko na Netflix.

Serial może idealnie wypełnić lukę po znikających produkcjach w uniwersum DC Comics albo Marvel. Te drugie zostały przechwycone przez Disneya i to właśnie na platformie Disney+ pojawiają się seriale z superbohaterami Marvela. Przykładem jest WandaVision.

Dziedzictwo Jowisza – nowy serial wkrótce na Netflix

Dziedzictwo Jowisza to serial o superbohaterach oparty na komiksach Marka Millara i Franka Quitely’ego, który opowiada historię obejmującą wiele dziesięcioleci i porusza trudne tematy związane z rodziną, władzą i lojalnością. W główne role wcielą się: Josh Duhamel, Leslie Bibb, Ben Daniels, Elena Kampouris, Andrew Horton, Mike Wade i Matt Lanter. Premiera ośmioodcinkowej serii Dziedzictwo Jowisza już 7 maja na Netflix.

Nowość na Netflix: aplikacja automatycznie pobierze treści na podstawie tego, co lubisz

Po niemal stu latach dbania o bezpieczeństwo ludzkości pierwsze pokolenie superbohaterów postanawia przekazać dziedzictwo swoim dzieciom. Obdarzona supermocami młodzież musi jednak najpierw zapracować na zaufanie opinii publicznej, co nie jest łatwe w cieniu legendy uwielbianych przez cały świat rodziców i przy ich wysokich standardach.  

Producenci wykonawczy: Mark Millar, Frank Quitely, Lorenzo Di Bonaventura, Dan McDermott, Steven S. DeKnight, James Middleton i  Sang Kyu Kim