Dron to czy samolot? A może gimbal? DJI coś szykuje

Dron to czy samolot? A może gimbal? DJI coś szykuje

Opublikowano 15.07.2019 9:22 -


Chiński producent, który zasłynął wysokiej jakości dronami, przygotowuje nowe urządzenie. Firma przyzwyczaiła już nas do tego, że w sposób tajemniczy zapowiada swoje premiery. Nie inaczej jest i tym razem.

Niespodziewanie pojawiła się strona, gdzie widzimy zarys urządzenia z podaną datą premiery. Na zdjęciu zaprezentowana jest głowica gimbala, co by wskazywało na premierę właśnie sprzętu z tej grupy. DJI jednak do tej pory skupiało się na dronach, jednak niedawna premiera kamerki Action zdaje się zaburzać ten układ.

W ostatnich tygodniach pojawiały się przecieki, że DJI zaprezentuje lada chwila nowego drona. Było to na tyle pewne, że jedyną wątpliwością nie było czy tylko który z dronów doczeka się nowej odsłony. Czy to będzie Mavic Air 2, czy też nowa wersja Sparka.

dji

Wszystko wskazuje na to, że albo DJi faktycznie przygotowało gimbala i zamierza podbijać kolejną grupę produktową, albo po prostu firma postanowiła się z nami zabawić, a dron i tak się pojawi. Tytuł strony jest równie tajemniczy i brzmi „Wyzwanie przyjęte”. Obok wspomnianego zdjęcia widnieje napis „lżejszy i bardziej smart niż kiedykolwiek?”.

Data, na jaką zapowiedziana jest premiera do 17 lipca, zatem za kilka dni wszystko się wyjaśni. Jedyne co pozostało to czekać na zapowiedź i konkretne informacje.

Wieści z Rozładowani.pl