Doskonałe wieści! Trylogia Doom wraca na Nintendo Switch, PS4 i Xbox

Doskonałe wieści! Trylogia Doom wraca na Nintendo Switch, PS4 i Xbox

Opublikowano 28.07.2019 21:15 -


Świetne wieści dla dinozaurów, które pamiętają świat początku internetu i miały okazje grać w jedną z części kultowej gry Doom. Tak się składa, że Doom, Doom 2 i Doom 3 wracają na popularne platformy dla graczy.

Prócz PS4, Xboxa czy Nintendo Switch, trylogia będzie dostępna dla graczy, którzy do gier wolą zaprząc swoje smartfony. Otóż nie zabraknie tych tytułów także na iOS i Android. Wiadomość ta została oficjalnie ogłoszona podczas targów poświęconych grom i graczom – Quakecon 2019.

Doom powraca!

Dla tych, z nieco sprawniejszym okiem, gry można było zobaczyć już przed samym ogłoszeniem, gdyż przypadkiem pojawiły się one w sklepie z grami Nintendo. Za Doom’a i Doom 2 przyjdzie zapłacić $4,99, a za trzecią wersje $9,99.

Warto zaznaczyć, że Doom w pierwszej odsłonie był dostępny dla graczy platformy Xbox czy iOS, nowością jest dostępność całej trylogii i rozszerzenie dostępności o kolejne popularne platformy skupiające graczy.

Przy tej okazji nie obyło się bez małego skandalu, gdyż by zagrać w gry niezbędne będzie konto na platformę Bethesda.NET. Na całe szczęście po wielkich dyskusjach, gorzkich żalach graczy, Bethesda ogłosiła, że wycofuje się z tego pomysłu i pozostawi rejestracje konta w swoim serwisie jako opcjonalną.

Wieści z Rozładowani.pl