Jeśli należycie do fanów serialu Dom z papieru, to pewnie z niecierpliwością odliczacie dni, a może i tak jak w moim przypadku – godziny – do premiery najnowszej części. Na Netflixie czwarty sezon wyląduje już w tym tygodniu, a w międzyczasie serwis wypuścił filmik z wpadkami z planu.

Oczywiście materiał nie zawiera spoilerów, ale sporo zabawnych scen, które albo zostały wycięte, albo po prostu były wpadkami ekipy aktorów Domu z papieru.

3. kwietnia pojawi się osiem odcinków nowego sezonu i najprawdopodobniej będzie to przedostatnia część. Chociaż te informacje oficjalnie nie zostały jeszcze potwierdzone.

R E K L A M A

Sam Netflix tak opisuje najnowszy sezon:

Na początku czwartej części Domu z papieru króluje totalny chaos – Profesor żyje w przekonaniu o śmierci Lizbony, Rio i Tokio wysadzają w powietrze czołg wojskowy, a Nairobi toczy walkę o życie. Gang jest wystawiony na najtrudniejszą próbę, a pojawienie się wroga w jego szeregach narazi wszystkich na poważne niebezpieczeństwo.

Najsłynniejszy gang złodziei powraca, a wraz z nim  Álvaro Morte (Profesor), Úrsula Corberó (Tokio), Pedro Alonso (Berlin), Alba Flores (Nairobi), Itziar Ituño (Lizbona), Miguel Herrán (Rio), Esther Acebo (Sztokholm), Jaime Lorente (Denver), Darko Peric (Helsinki), Luka Peros (Marsylia), Hovik Keuchkerian (Bogota) i Rodrigo de la Serna (Palermo). Natomiast Najwa Nimri (Inspektor Sierra), Fernando Cayo (Pułkownik Tamayo), Juan Fernández (Pułkownik Prieto), Fernando Soto (Angel) i Mario de la Rosa (Suárez) stoją na czele służb próbujących zniszczyć siłę oporu.

WordPress od podstaw. Jak zbudować stronę WWW?

W głównej obsadzie znajdują się również Pep Munné (Gubernator), Enrique Arce (Arturo Román), Kiti Manver (Mariví) i José Manuel Poga (Gandia).


Posłuchaj nas!