"Dom z papieru" dobiega końca. 5 sezon potwierdzony!

Opublikowano 31.07.2020 19:01 Aktualizacja: 31.07.2020 19:06 -


Netflix zamówił 5 sezon jednego z najpopularniejszych seriali, jaki możemy oglądać w ostatnich latach. "Dom z papieru" doczeka się kontynuacji, a zdjęcia zaczynają się 3 sierpnia.

Swoją przygodę z "Domem z papieru" zacząłem dopiero po ukazaniu się 4 sezonu na Netflixie. Często mam tak, że wzbraniam się przed jakimiś produkcjami, bo coś do mnie nie przemawia, jakaś pierdoła, którą zobaczę, bez zagłębiania się w serial. Tak było z Broadchurch, który pokochałem. Tak samo z Grą o tron, którą chłonąłem, jak gąbka wodę. Ostatnim serialem, który tak samo mnie wciągnął był właśnie "Dom z papieru". Po nadrobieniu dotychczasowych 4 sezonów powstała pustka, do tego stopnia, że w każdym tygodniu Żona mnie dopytuje czy nic nie słychać na temat 5 sezonu. Wreszcie mogę odpowiedzieć, że słychać i to dobrze.

dom z papieru

Piąty sezon "Domu z papieru" potwierdzony

Piąty, a zarazem ostatni sezon serialu "Dom z papieru" został potwierdzony przez Netflixa. Już 3 sierpnia, a może dopiero, uwzględniając stęsknionych za serialem widzów, rozpocznie się produkcja 5 sezonu "Domu z papieru". Ostatnią część serialu stworzył Alex Pina. Natomiast produkcją zajmuje się Vancouver Media. W ramach 10 nowych odcinków będziemy mogli przekonać się, jak zakończy się cała historia i czy ktoś przechytrzy Profesora. Twórcy zapewniają, że będzie to niezwykły sezon. Netflix podaje, że producentami wykonawczymi będą Jesús Colmenar oraz z Alex Pina. Reżyserami ostatniego sezonu są: Jesús Colmenar, Koldo Serra, a także Álex Rodrigo.

Kadr z serialu Dom z papieru

Pojawią się nowi bohaterowie w "Domu z papieru"

Już wiadomo, że dotychczasowa obsada "Domu z papieru", wśród której znajduje się: Úrsula Coberó (Tokio), Álvaro Morte (Profesor) , Itziar Ituño (Lizbona), Pedro Alonso (Berlin), Miguel Herrán (Rio), Jaime Lorente (Denver), Esther Acebo (Sztokholm), Enrique Arce (Arturo), Darko Peric (Helsinki), Hovik Keuchkerian (Bogota), Luka Peros (Marsylia), Belén Cuesta (Manila), Fernando Cayo (Porucznik Tamayo), Rodrigo de la Serna (Palermo), Najwa Nimri (Inspektor Sierra), José Manuel Poga (Gandia), będzie rozszerzona o kolejne dwa nazwiska. W ostatnim sezonie zobaczymy również Miguela Ángela Silvestre (znany z produkcji Sky Rojo i Sense 8) oraz Patricka Criado (występującego w Wielkiej hiszpańskiej rodzinie i Życiu bez pozwolenia). 

Dom z papieru sezon 4: wpadki na planie najnowszej części

Czekamy na zwiastun i datę premiery

Czekamy teraz na informacje z planu i zwiastun. Już nie mogę się doczekać nowego, chociaż ostatniego sezonu Domu z papieru. Oczekiwanie na 5 sezon historii Profesora i jego kompanów mogą umilić Wam inne seriale na zarówno na Netflixie, jak i innych platformach streamingowych, a na naszym portalu zawsze znajdziecie informację o nowościach w tych serwisach.

Wieści z Rozładowani.pl