Oczywiście ten weekend stoi pod znakiem Domu z papieru, jednak oprócz kultowego serialu pojawiły się również inne pozycje, które warto obejrzeć. Jeśli więc piątek spędzacie w domu nie pozostaje Wam nic innego, jak odpalić Netflixa i cieszyć się tym, co znajduje się w jego bibliotece.

A tam jak wspomniałem przede wszystkim Dom z papieru, którego finałowy sezon (1. jego część) właśnie wylądowała na Netflix. Miałem okazję obejrzeć przed premierą kilka odcinków i z czystym sumieniem powiem, że jest moc! Co jeszcze?

R E K L A M A

Nowości na Netflix na weekend

Dom z papieru sezon 5, część I

Ośmioro przestępców barykaduje się z zakładnikami w hiszpańskiej mennicy. W międzyczasie geniusz wśród złodziei manipuluje policją, by zrealizować swój plan.

Last Christmas

Kate pracuje jako elf, ale zupełnie nie wierzy w magię świąt. Wszystko się jednak zmienia, gdy poznaje Toma, który ma znacznie mniej cyniczne podejście do życia.

Klub nurkowy

W nadmorskim miasteczku Cape Mercy grupa nurkujących nastolatek usiłuje rozwiązać zagadkę nagłego zniknięcia przyjaciółki, odkrywając przy tym wiele tajemnic.

Ile warte jest ludzkie życie?

Po zamachach z 11 września prawnik zmaga się z własnymi emocjami, próbując wycenić życie ofiar. Na podstawie autentycznych zdarzeń.

Bundy i morderca z Green River

Prowadzący sprawę serii zabójstw detektyw odwiedza odsiadującego wyrok Teda Bundy’ego, by lepiej zrozumieć umysł seryjnego mordercy. Film oparty na faktach.

Kosiarz dusz

Przyszły pan młody wybiera się z kumplami na wieczór kawalerski do chatki w lesie. Impreza przeradza się jednak w koszmar, kiedy goście zaczynają znikać jeden po drugim.

Pentagram

Czwórka złodziei kryjąca się w pustym domu na odludziu zostaje uwięziona w pentagramie. Jeśli go opuszczą, narażą się na gniew przerażającej demonicznej istoty.

Imprezowa dusza

Cassie żyje dla zabawy, aż w końcu ginie w głupim wypadku. Teraz, aby dostać skrzydła, ta dusza towarzystwa musi najpierw naprawić swoje ziemskie błędy.

Q-Force

Superszpieg gej i przebojowy oddział LGBTQ chcą dowieść swojej wartości wobec agencji, która nie doceniła ich talentu. Dzisiaj West Hollywood, jutro cały świat!


Posłuchaj nas!