Dom z papieru część 4. - oficjalny zwiastun!

Dom z papieru część 4. – oficjalny zwiastun!

Opublikowano 5.03.2020 21:10 Aktualizacja: 13.06.2020 13:52 -


Fani kultowego serialu Netflixa, czyli Dom z papieru, już zacierają ręce! Premiera czwartej części za niespełna miesiąc, a Netflix właśnie opublikował oficjalny zwiastun i kilka fotek z produkcji.

Standardowo wideo nie ujawnia wiele szczegółów fabuły, ale i tak możemy dostrzec, że w najnowszej części akcja (jeszcze bardziej) nabierze tempa. W materiale widzimy, że Lizbona zostanie schwytana, a Profesor straci obraz z kamer w banku. Zobaczcie zresztą sami. 

Sam Netflix tak opisuje najnowszy sezon:

Na początku czwartej części Domu z papieru króluje totalny chaos – Profesor żyje w przekonaniu o śmierci Lizbony, Rio i Tokio wysadzają w powietrze czołg wojskowy, a Nairobi toczy walkę o życie. Gang jest wystawiony na najtrudniejszą próbę, a pojawienie się wroga w jego szeregach narazi wszystkich na poważne niebezpieczeństwo.

Najsłynniejszy gang złodziei powraca, a wraz z nim  Álvaro Morte (Profesor), Úrsula Corberó (Tokio), Pedro Alonso (Berlin), Alba Flores (Nairobi), Itziar Ituño (Lizbona), Miguel Herrán (Rio), Esther Acebo (Sztokholm), Jaime Lorente (Denver), Darko Peric (Helsinki), Luka Peros (Marsylia), Hovik Keuchkerian (Bogota) i Rodrigo de la Serna (Palermo). Natomiast Najwa Nimri (Inspektor Sierra), Fernando Cayo (Pułkownik Tamayo), Juan Fernández (Pułkownik Prieto), Fernando Soto (Angel) i Mario de la Rosa (Suárez) stoją na czele służb próbujących zniszczyć siłę oporu.

W głównej obsadzie znajdują się również Pep Munné (Gubernator), Enrique Arce (Arturo Román), Kiti Manver (Mariví) i José Manuel Poga (Gandia).

Część czwarta zadebiutuje 2 kwietnia. Oczywiście na platformie Netflix.

Wieści z Rozładowani.pl