Dom z papieru: część 4 - nowy teaser od Netflix

Opublikowano 25.03.2020 10:00 Aktualizacja: 13.06.2020 13:54 -


Fani już przebierają nogami nie mogąc doczekać się 3. kwietnia. Sam należę do tej grupy i odliczam godziny. To właśnie tego dnia odbędzie się premiera czwartej części serialu Dom z papieru.

Netflix tydzień przed premierą postanowił nas zaskoczyć i udostępnił właśnie najnowszy, ale i ostatni już treaser czwartej części. Produkcja okazała się hitowa na całym świecie.

3. kwietnia pojawi się osiem odcinków nowego sezonu i najprawdopodobniej będzie to przedostatnia część. Chociaż te informacje oficjalnie nie zostały jeszcze potwierdzone.

Sam Netflix tak opisuje najnowszy sezon:

Na początku czwartej części Domu z papieru króluje totalny chaos – Profesor żyje w przekonaniu o śmierci Lizbony, Rio i Tokio wysadzają w powietrze czołg wojskowy, a Nairobi toczy walkę o życie. Gang jest wystawiony na najtrudniejszą próbę, a pojawienie się wroga w jego szeregach narazi wszystkich na poważne niebezpieczeństwo.

Najsłynniejszy gang złodziei powraca, a wraz z nim  Álvaro Morte (Profesor), Úrsula Corberó (Tokio), Pedro Alonso (Berlin), Alba Flores (Nairobi), Itziar Ituño (Lizbona), Miguel Herrán (Rio), Esther Acebo (Sztokholm), Jaime Lorente (Denver), Darko Peric (Helsinki), Luka Peros (Marsylia), Hovik Keuchkerian (Bogota) i Rodrigo de la Serna (Palermo). Natomiast Najwa Nimri (Inspektor Sierra), Fernando Cayo (Pułkownik Tamayo), Juan Fernández (Pułkownik Prieto), Fernando Soto (Angel) i Mario de la Rosa (Suárez) stoją na czele służb próbujących zniszczyć siłę oporu.

W głównej obsadzie znajdują się również Pep Munné (Gubernator), Enrique Arce (Arturo Román), Kiti Manver (Mariví) i José Manuel Poga (Gandia).

Wieści z Rozładowani.pl