Dołącz do tłumaczenia Trello na język polski!

Opublikowano 23.11.2015 11:22 Aktualizacja: 13.06.2020 14:37 - 5


Odkąd poznałem tablicę Kanbana i sposób jej wykorzystania, to w zasadzie ciężko bez niej żyć. W końcu wszystkie te drobiazgi nie umykają przez palce, a ja w końcu panuje nad każdym drobiazgowym taskiem. ASAPy stały się niestraszne, codzienne deadliny też nie. Ot życie.

A tak zupełnie poważnie to na codzień korzystam z trello do własnej tablicy Kanbana i bardzo cenie sobie to narzędzie. Całość w połączeniu z kalendarzem Google robi swoją robotę. Właśnie przed chwilą otrzymałem informację, że Trello także będzie dostępne niebawem w języku polskim, co naturalnie cieszy. Oczywiście sprawa nie jest łatwa, gdyż potrzebni są zapaleńcy, by to świetne narzędzie przetłumaczyć. Dlatego też twórcy uruchomili dedykowaną podstronę, gdzie po wybraniu języka polskiego otrzymamy instrukcję jak rozwinąć społeczność tłumaczeniową.

Sam naturalnie przystępuje do akcji a wszystkich Was, fanów Trello także zachęcam. Tłumaczenia będą oparte o dedykowaną platformę do tego typu rozwiązań - Transifex. Mamy do pobicia 30 dniowy rekord ustanowiony przez społeczność francuską, która w całości to narzędzie w tak krótki czasie przetłumaczyła. Do klawiatur, towarzysze! ;-)

Wieści z Rozładowani.pl