Wymagania co do redaktorów nie zmieniają się. Jeśli masz lekkie pióro, sprawnie poruszasz się w świecie technologii, śledzisz trendy i rozglądasz się za dodatkowym zajęciem, koniecznie musisz się do nas zgłosić! Tym razem szukamy 2 redaktorów do codziennej walki z niusami, ale nie tylko (recenzje, felietony itp.)! Dodatkowo jednej osoby, która będzie dostarczać 3 teksty per tydzień, w nieco dłuższym formacie.

2 redaktorów do codziennej walki

Szukamy 2 osób, które będą dowozić codziennie przynajmniej 2-3 teskty dla DailyWeb. Charakterystyka to nius + opinia. Ich wymagana długość to okolice 300 słów, więc osoba z lekkim piórem poradzi sobie z nimi bardzo sprawnie. Jeśli jednak do tej pory nie próbowałeś pisać, to tempo może być dla Ciebie wyzwaniem. Trzecia osoba będzie miała więcej swobody, ale oczekujemy przynajmniej trzech tekstów powyżej 600 słów. We wszystkim przypadkach jesteśmy mocno otwarci na nowy zakres, którego na DailyWeb jeszcze nie poruszamy.

A za kim się rozglądamy?

Szukamy pasjonatów, ludzi żyjących technologią, jak i my. Gwarantuję, że redakcyjna atmosfera i możliwości rozwoju są naprawdę przyzwoite. Nie ukierunkowujemy się na konkretne kategorie, czy obszary, w których trójka nowych redaktorów miałaby pisać, choć mamy kilka tematycznych faworytów. Celujemy głównie w freelancerów, który pisanie na DailyWeb dorzuciliby do swoich pozostałych obowiązków, ale oczywiście to tylko sugestia. Ten schemat nam się sprawdza do tej pory, ale jeśli umiesz pisać i lubisz to robić, to kompletnie nic innego nie stoi na przeszkodzie.

Płacimy symbolicznie za teksty, prawdziwe pieniądze pojawiają się za komercyjne współprace. Ponadto oczywiście oferujemy tony sprzętów do testów, czy chociażby udziały w targach (IFA Berlin, MWC Barcelona czy inne, chociażby krajowe – oczywiście jak tylko sytuacja covidowa się uspokoi), a przede wszystkim naprawdę przyjazną i nieformalną atmosferę.

Jeśli czujesz, że to jest ten moment, to zapraszamy do zgłaszania się poprzez formularz poniżej. Bez obaw, jeśli masz wątpliwości czy dasz radę, przewidujemy płatny okres próbny (3 tygodnie), gdzie będziesz mógł ocenić czy to coś, co sprawia Ci frajdę :)

Formularz rekrutacyjny dla redaktora


  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Wybierz swoją rolę:

  Wymień swoje zainteresowania

  Napisz nam coś więcej o swoim doświadczeniu

  Uwagi?


  Posłuchaj nas!