Przyszłość zapowiada się obiecująco, parafrazując którąś z mądrych głów. Na tę okazję szukamy nowych członków lub członkiń naszego zespołu. Zaczniemy z grubej rury, bo szukamy aż trzech redaktorów!

Na rekrutacjach do DailyWeb trochę osób przejrzeliśmy, na wylot. Mamy kilka ciekawych wniosków, chociażby takich, że najdłużej zostają z nami osoby, które przygodę pisania właśnie zaczęły na DailyWeb. Dlaczego o tym mówię? Bo jeśli masz coś ciekawego do powiedzenia, jesteś fanem nowych technologii i śledzisz rynek na bieżąco, to wiem, że pisanie to tylko umiejętność, którą posiądziesz dość szybko. Reszty Cię nauczymy.

Proces rekrutacji jest dość prosty, otóż wystarczy że zgłosisz się poprzez formularz poniżej, by wystartować cały proces. Jak wspomniałem, jeśli nie masz doświadczenia w pisaniu, na początku będzie to wyzwanie, ale poszukujemy 1 osoby, która będzie dostarczać teksty w cyklach co-tygodniowych, a więc zapas czasu będzie.

Dla osób, które mają już troche doświadczenia w pisaniu, mamy dwa stanowiska do walki codziennej z niusami, wraz z naszą ekipą niusową. Będziemy się codziennie synchronizować czy podrzucać pomysły na teksty. W przypadku tej roli będziemy potrzebowali 2-3 tekstów każdego dnia, oczywiście niusów i to niedługich, około 300-400 słów. To w praktyce dla wprawnej ręki, to po odnalezieniu tematu, to czasowo maxymalnie 20min per tekst.

Dlaczego warto? Jesteśmy zgranym zespołem, z dużym dystansem do świata, a i ponoć atmosferę mamy świetną. Gwarantuje, że się polubimy, jeśli jesteś technologicznym maniakiem jak i my. Oczywiście prócz tego gwarantujemy wyjazdy na targi technologiczne, nasze cykliczne spotkania redakcyjne, przede wszystkim możliwość rozwoju, zyskanie sporo z naszego know-how i co najważniejsze, to dostęp do technologii naszych partnerów.

Nie utrzymamy całej Twojej rodziny, a raczej damy sensowne kieszonkowe, a i podzielimy się przyzwoitym zarobkiem przy akcjach komercyjnych. Zapraszam gorąco, nie warto się nie zgłosić ;-)


  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Wybierz swoją rolę:

  Wymień swoje zainteresowania

  Napisz nam coś więcej o swoim doświadczeniu

  Uwagi?