Dokument Blogersi - premiera już w najbliższy wtorek

Opublikowano 26.11.2011 19:04 - 2


blogersiW najbliższy wtorek (20.11.2011) odbędzie się premira bardzo interesującego dokumenty pod dość oczywistą nazwą Blogersi. Przyznam szczerze, że byłem przekonany, że projekt został zarzucony - jako że od dłuższego czasu nie pojawiały na jego tematy żadne informacje w środowisku blogosfery.

W materiale zobaczymy śmietankę blogową naszego kraju, tj. osoby najbardziej rozpoznawalne, ale także publicystów i dziennikarzy. Jak zapewnia reżyser, Pan Rybus - do garnków blogerów na szczęście zaglądać nie będą - skupią się na dyskusji o potędze internetu i mocy wyrażania opinii za pomocą bloga. Myślę, że niczego nowego z tego materiału raczej się nie dowiemy, prócz wyświechtanych banałach, jednak ja sam nie mogę się doczekać i z ogromną przyjemnością go obejrzę.  Kto z Was jeszcze nie widział zapowiedzi tego ciekawego projektu, odsyłam do jutube.

Nie mogę potwierdzić informacji, która wypłynęła od Marcina Budzicha o tym, że materiał potrwa całe 17min(?). Szkoda, byłem przekonany, że film przygotowywany jest tak długo ze względu może nie na jego rozmach ale bardziej na obszerność materiału.

Mieszkańcy stolicy będą zadowoleni, gdyż to właśnie tam odbędzie się premiera filmu na którego wstęp jest zupełnie za darmo. Zainteresowanych odsyłam do warszawskiego SGH, na godzinę 20.00

Wieści z Rozładowani.pl