A z pomocą przychodzi nam bogata – jak zawsze – oferta Netflix. Tutaj nie ma dnia bez premier, a ten tydzień to w ogóle raj dla fanów filmów i seriali. Serwis odpala kolejne sezony, a cały czerwiec zapowiada się imponująco.

Problem, jaki może nas spotkać to jedynie brak czasu podczas wakacyjnych wyjazdów, ale jak ktoś chce – znajdzie zawsze. Odpalajcie zatem Netflixa, a ja Wam podrzucam subiektywne TOP pozycji, które pojawiły się w ostatnich dniach i warte są uwagi.

Najlepsze nowości Netflix na ten tydzień

Doktor Sen

W tym sequelu „Lśnienia” już dorosły, walczący z demonami przeszłości Danny spotyka młodą dziewczynę o zdolnościach parapsychicznych, na którą poluje złowroga sekta.
W rolach głównych: Ewan McGregor, Rebecca Ferguson, Kyliegh Curran.

Lupin: Część 2

Zainspirowany przygodami Arsène’a Lupina złodziej gentleman Assane Diop obmyśla zemstę na zamożnej rodzinie, która wyrządziła niesprawiedliwość jego ojcu.
W rolach głównych: Omar Sy, Ludivine Sagnier, Clotilde Hesme.

Skater Girl

Nastolatka z indyjskiej wsi odkrywa w sobie zamiłowanie do jazdy na deskorolce. Aby spełnić marzenie o występie w zawodach, musi jednak pokonać wiele przeszkód.
W rolach głównych: Rachel Saanchita Gupta, Amy Maghera, Shafin Patel.

Trese

W Manili podziemiem przestępczym zawładnęły mroczne, nadprzyrodzone siły. Alexandra Trese ma utrzymać spokój, ale nie będzie on trwał długo.

Smok życzeń

Nastoletni Din tęskni za koleżanką z dzieciństwa. Pewnego dnia spotyka spełniającego życzenia smoka, który pokazuje mu możliwości, jakie daje magia.

Świat na granicy: Nasza planeta oczami naukowców

David Attenborough i naukowiec Johan Rockström opowiadają o kryzysie bioróżnorodności na Ziemi i zastanawiają się, jak mu zaradzić.

Trippin’ with the Kandasamys

Aby rozruszać swoje małżeństwa, przyjaciółki Shanthi i Jennifer planują wycieczkę w towarzystwie mężów. Czeka je jednak cała seria niespodzianek.

Łasuch

Uroczy chłopiec, który jest w połowie człowiekiem, a w połowie jeleniem, rusza w niebezpieczną podróż przez postapokaliptyczny świat. Towarzyszy mu szorstki opiekun.