Serwis Apple TV wreszcie ujawnił nowe informacje na temat wielkiego hitu, czyli The Morning Show. Serial, który opowiada o życiu typowej amerykańskiej „śniadaniówki” był dobrze przyjęty na świecie, o czym świadczy szereg zdobytych nagród. Drugi sezon był od razu zapowiedziany, jednak pandemia i inne okoliczności opóźniły zdjęcia.

Apple nie udostępniało żadnych materiałów, ani tym bardziej dat, co też dawało do myślenia, czy produkcja nie umrze śmiercią naturalną. Teraz jednak otrzymaliśmy pierwszy trailer i wreszcie poznaliśmy datę premiery – drugi sezon już 17 września w Apple TV+.

The Morning Show – drugi sezon

Nie ukrywam, że to właśnie dla tego serialu kupiłem Apple TV, bo wtedy jeszcze próżno było szukać apki w innych niż applowskie urządzeniach.

Wbrew pozorom nie jest to serial komediowy – wręcz przeciwnie. Dramatyczna produkcja ze znakomitą obsadą: Jennifer Aniston, Reese Witherspoon, Steve Carell. Nagrodzony statuetką Emmy, serial ten bez skrupułów ukazuje współczesne miejsce pracy okiem ludzi, którzy każdego ranka pomagają Ameryce się obudzić. Zobacz telewizję śniadaniową od kuchni.

Jeśli nie oglądaliście jeszcze The Morning Show – macie czas, aby to nadrobić. Premiera drugiego sezonu 17 września, a Apple TV to nie tylko produkcja o telewizji śniadaniowej. Nie zapominajmy o innym hicie – Ted Lasso!