Doczekaliśmy się! CANAL+ łączy telewizję z VOD

Opublikowano 20.05.2020 10:17 -


Długo musieliśmy czekać na tego typu usługę w naszym kraju. Jednak doczekaliśmy się i to w czasie, kiedy zdaje się takie rozwiązanie przyda się idealnie. CANAL+ łączy własnie usługi VOD i kanały telewizji na żywo.

Oczywiście nie jest to niespodzianka, bo C+ już dawno zapowiadał, że pracuje nad tego typu rozwiązaniem. Próbkę możliwości można było zobaczyć w Playerze, gdzie dostępne były pakiety Canal+, jednak to nie było do końca to coś.

CANAL+ to nowa usługa, która łączy świat kanałów na żywo ze światem VOD, uwalnia klientów od długoterminowej umowy oraz zmienia dotychczasowy sposób interakcji z telewizją. W nowym CANAL+ znalazły się treści z wybranych kanałów na żywo, filmy, seriale, emocjonujący sport, programy informacyjne, dokumenty oraz programy na życzenie od CANAL+ i zewnętrznych dostawców. To wszystko z możliwością oglądania na wielu urządzeniach i ekranach oraz z płatnością w modelu subskrypcyjnym. CANAL+ oferuje pierwszy miesiąc całkowicie bezpłatnie, dla każdego.

ZMIEN EKRAN OGLADAJ DALEJ

Bez umowy, bez anteny i na wielu urządzeniach

CANAL+ stawia na doświadczenie i prezentuje nowe oblicze telewizji – prostej, intuicyjnej i dostosowanej do potrzeb widza. To nowoczesna usługa, z której można korzystać w dowolnym miejscu, czasie i na dowolnym urządzeniu. Wystarczy dostęp do internetu oraz podpięcie karty płatniczej, a przez pierwszy miesiąc testowanie CANAL+ jest całkowicie bezpłatnie i bez żadnych zobowiązań.
CANAL+ pozwala użytkownikom zapomnieć o sztywnych ramówkach. Teraz każdy może odtwarzać wybrane programy wyemitowane w telewizji nawet do 14 dni wstecz, cofać i pauzować ulubione programy na żywo, swobodnie przełączać się między ekranami, kontynuować odtwarzanie na innym urządzeniu czy pobierać treści na żądanie do pamięci urządzenia mobilnego. Paradoks zbyt dużego wyboru rozwiąże wyszukiwarka oraz zaawansowany system rekomendacji wspierany przez redakcję CANAL+, która codziennie poleci najbardziej interesujące pozycje do obejrzenia. Poruszanie się po serwisie i wybór treści ułatwi również przejrzysty układ treści skatalogowanych tematycznie.

Canal+ - ceny pakietów

PAKIETY CENY

CANAL+ - bogata oferta

Katalog tysięcy filmów i produkcji prosto z kina, seriali, programów dokumentalnych, rozrywkowych i publicystycznych wypełniają najlepsze treści od uznanych nadawców kanałów, w tym m.in. CANAL+, HBO, FOX, National Geographic, Paramount, History, Filmbox, BBC, TVN24 czy CNN. Największe telewizyjne premiery filmowe, serialowe czy dokumentalne będą od dziś
dostępne dla użytkowników CANAL+ zarówno na żywo w dniu premiery, jak również na żądanie – w cenie jednej subskrypcji.

źródło: materiały prasowe CANAL+

Wieści z Rozładowani.pl