Wszyscy użytkownicy sprzętu Canon przyzwyczaili się już na pewno do tego, że co roku firma odpala promocję Cashback, gdzie przy zakupach określonych sprzętów dostajemy zwroty pewnej części gotówki. Teraz jednak Canon uruchomił nową promocję, gdzie możemy dostać adapter nawet za złotówkę.

Co trzeba zrobić? Jeśli planujecie zakup Canona EOS C70 to niezależnie od miejsca kupna dostaniecie za 1zł adapter EF-EOS R 0,71x. Podobno nie ma żadnych haczyków, dlatego warto skorzystać, bo chcąc kupić teraz sam adapter musimy liczyć się z wydatkiem rzędu 2500-2700 zł. Całkiem sporo, ale warto dodać sama kamera EOS C70 kosztuje… 24 tysiące zł.

Adapter Canon EF-EOS R 0.71x za 1zł

Promocja trwa od 20 maja do 19 lipca 2021 lub do wyczerpania zapasów. Adapter otrzymujemy w momencie zakupu kamery EOS C70, niezależnie od preferowanego miejsca zakupu – w sklepie stacjonarnym czy internetowym.

Adapter mocowania EF-EOS R 0.71x umożliwia podłączanie obiektywu EF do mocowania RF z zachowaniem pierwotnego kąta widzenia pełnoklatkowego obiektywu EF w przypadku korzystania z modelu EOS C70. Zwiększa także przepuszczalność światła – obraz jest o jeden stopień jaśniejszy. Dołączone płytki blokujące, zaprojektowane z myślą o niezawodności i trwałości, umożliwiają przymocowanie adaptera do korpusu. Dzięki temu można filmować bez obaw – nawet w przypadku korzystania z dużych i ciężkich obiektywów.

EOS C70 to najnowsza kamera z serii Cinema EOS. Charakteryzuje się nową matrycą 4K Super 35mm DGO, z wyjątkową rozdzielczością i 16-stopniową rozpiętością tonalną. A do tego posiada Dual Pixel CMOS AF – niezawodny autofokus ze śledzeniem obiektu i wykrywaniem twarzy.

C70 to pierwsza kamera Canon z mocowaniem RF, dająca dostęp do najwyższej jakości obiektywów serii RF.


Posłuchaj nas!