Oferta skierowana do fanów seriali i filmów znalazła się właśnie w pakiecie Play. Firma przygotowała promkę, dzięki której można zgarnąć nawet 1 rok dostępu do platformy Netflix.

Samego Netflixa oczywiście nie trzeba nikomu przedstawiać, wystarczy dodać, że w tym roku trafi tam ponad 60 oryginalnych filmów. Oprócz tego biblioteka zasypywana jest nowymi serialami, a także wznowieniami kultowych produkcji.

12 miesięcy Netflixa od Play

Netflix na 12 miesięcy w prezencie otrzymają ci konsumenci, którzy wybiorą Pakiet Rozszerzony PLAY NOW TV wraz z nowoczesnym dekoderem TV BOX za 35 zł miesięcznie, który zapewnia dostęp do ponad 90 kanałów w ramach pakietów:

  • Podstawowego – z kanałami m.in National Geographic, Disney Channel, FOX, Eleven Sports 3, Comedy Central, History, a także TVN, Polsat czy TVP1;
  • Extra – z dodatkowymi kanałami filmowymi i dokumentalnymi, m.in AXN, BBC Brit, Kino Polska;
  • Sport – zawierającego kanały rodziny Eleven Sports, w tym Eleven Sports 1 4K;
  • Kids – oferującego szereg bajek i programów dla dzieci tj. Psi Patrol, Świnka Peppa, Ben 10;
  • News – czyli polskie i zagraniczne kanały informacyjne z TVN24 na czele.

Jest! Oficjalna lista nowości na Netflix na maj 2021

Aby zyskać Netflix na 6 miesięcy w prezencie, wystarczy zdecydować się na telewizję PLAY NOW TV w wersji podstawowej wraz z ofertą internetu bezprzewodowego lub stacjonarnego w umowie na 24 miesiące. Usługa telewizyjna PLAY NOW TV w wersji podstawowej wraz z nowoczesnym dekoderem TV BOX jest oferowana już za 10 zł miesięcznie. Internet w Play można wybrać w dwóch wariantach – bezprzewodowy w sieci komórkowej lub stacjonarny, zapewniający wysoką prędkość pobierania, stabilne połączenie i brak limitu danych. W obu tych propozycjach usługa dostępna jest już od 35 zł miesięcznie. Zestaw telewizji i internetu w Play można kupić już za 45 zł miesięcznie z Netflix w promocji na pół roku w prezencie.


Posłuchaj nas!