Dobra okazja: Creative Cloud 20% taniej na Black Friday!

Opublikowano 23.11.2020 17:18 -


Czarny tydzień właśnie się rozpoczął, a zwieńczeniem tegoż będzie oczywiście Black Friday. Stale budujemy zbiorczy katalog najlepszych ofert, ale są także takie, które zasługują na osobny wpis. Należy do nich na pewno pakiet Adobe Creative Cloud. Właśnie odpalono promkę, która daje aż 20% zniżki na usługę!

Myślę, że dla użytkowników Adobe taka promocja to dobra oferta, bo pakiety usług graficznych giganta do najtańszych nie należą. Mamy czas do piątku, aby kupić plan wszystkich aplikacji Creative Cloud o 20% taniej.

Adobe Photoshop

Przekształcaj obrazy i twórz plakaty, banery, witryny, reklamy oraz inne materiały.

Adobe Illustrator

Twórz grafikę wektorową do logo, opakowań, billboardów i innych projektów.

Adobe Premiere Pro

Przekształcaj nagrania wideo w atrakcyjne materiały, używając tych samych aplikacji do montażu, które stosują zawodowcy.

Adobe Acrobat Pro DC

Zarządzaj dokumentami PDF, używając funkcji tworzenia, redagowania i podpisywania z dowolnego miejsca.

Odpalamy katalog Black Friday 2020 - dodaj się za darmo!

Creative Cloud 20% taniej

Dzięki zniżce możemy zakupić pełen pakiet Adobe Creative Cloud za 49,19€ miesięcznie. Normalna cena to 61,49€. Zniżka zatem dość atrakcyjna, bo pozwala zaoszczędzić około 50 złotych miesięcznie. Promocyjna oferta dostępna jest pod tym linkiem (nie jest to link afiliacyjny!).

NIESPODZIANKA

Na około tydzień przed udostępnimy Czarnym Piątkiem, udostępnimy link do naszego (jeszcze ukrytego katalogu), a oficjalnie w całości zostanie on przedstawiony 27.11.2020. Jeśli chcecie otrzymać do niego dostęp już wcześniej, to zachęcam do zapisania się do naszego niuslettera. Do wszystkich zapisanych wyślemy stosowne info :-)

Zachęcamy do dodawania się, celujemy w tym roku w przynajmniej 300 ofert, tylko tych najlepszych!

Wieści z Rozładowani.pl