InPost nawiązuje współpracę z kolejną znaną i lubianą przez Polaków marką. Możliwe będzie zamawianie produktów z IKEA wprost do Paczkomatów. 

Ostatnie światowe wydarzenia sprawiły, że jeszcze chętniej spoglądamy w kierunku zakupów przez internet. Dla niektórych konsumentów to jedyna aktualnie możliwość zaopatrzenia się w produkty. W wyniku niedawnych decyzji rządu w zakresie częściowego lockdownu znowu mamy do czynienia z zamknięciem niektórych sklepów, w tym również z branży meblowej. Nic więc dziwnego, że również przedsiębiorcy sprzedający wyposażenie mieszkań i domów przychylniej zwracają się w stronę e-commerce. Przykładem może być IKEA, która umożliwia zakupy przez internet, a teraz również dostawę do popularnych Paczkomatów.

R E K L A M A

To będzie hit! Lego i IKEA stworzyli kolekcję BYGGLEK

Paczki z IKEA odbierzecie w Paczkomatach

IKEA jest bardzo popularna w Polsce. Swoje produkty od jakiegoś czasu sprzedaje również przez internet. Niedawno sam się zdziwiłem, że niewielką szafkę, którą potrzebowałem do biura, mogę zamówić przez internet, bez konieczności udania się do sklepu stacjonarnego. Co więcej, nie zapłaciłem za to miliona monet. Teraz IKEA informuje, że podejmuje współpracę z InPostem. Dzięki temu możliwe będzie zamówienie produktów ze sklepu internetowego IKEA do popularnych w naszym kraju Paczkomatów. Pamiętać musimy jednak o ograniczonym miejscu w Paczkomatach. Możliwe zatem będzie zamówienie do nich paczek o maksymalnym rozmiarze 56/36/38cm oraz wadze do 24 kg. Za dostawę z IKEA do Paczkomatu zapłacimy 12 zł. IKEA wskazuje, że zamówienie zostanie zrealizowane w ciągu 1 – 2 dni roboczych. 

Roboty dostawcze Amazon Scout trafiają do kolejnych stanów w USA

Do Paczkomatów trafią również przesyłki z Amazon?

Temat InPostu porusza również PulsBiznesu. Portal podaje, że do Paczkomatów możliwe będzie również zamawianie produktów ze sklepu Amazon. To dopiero może być hit. Wszak sklep Amazon ma w swojej ofercie mnóstwo produktów, a także liczne promocje. Już teraz można zamawiać do Polski towary, które są dostarczane kurierem. Dostawa do Paczkomatów może zwiększyć popularność zakupów na Amazonie. To byłaby jednocześnie kolejna bardzo duża współpraca operatora przesyłek. Już teraz możemy zamawiać do Paczkomatów zakupy zamówione na platformach sprzedażowych Allegro, a także AliExpress. 

Źródło: IKEA / Puls Biznesu