DJI ze świąteczną promocją - m.in. Osmo Action za 1199 zł

DJI ze świąteczną promocją – m.in. Osmo Action za 1199 zł

Opublikowano 3.04.2020 13:35 -


W normalnych czasach pewnie byśmy o takich promocjach przedświątecznych pisali codziennie. Teraz złapałem się na tym, że pierwsza taka oferta wskoczyła na moją skrzynkę mailową. To tylko pokazuje, że z normalnymi czasami na pewno nie mamy do czynienia. Niemniej jednak DJI przygotowało na okres świąteczny duże obniżki na produkty ze swojej oferty.

Zapewne większość z nas spędzi najbliższe święta w domach, a DJI spieszy z pomocą. Pomocą technologiczną, bo w promocji jest właśnie cała oferta Osmo, czyli sprzęt najwyższej jakości, który przyda nam się do kontaktu na odległość i rejestracji wideo na czas kwarantanny.

Osmo Action

Kamerka przeceniona jest o 300 zł, z 1499 na 1199 zł.

“DJI Osmo Action to zdumiewająca i kompaktowa kamera sportowa o niezwykle zaawansowanych możliwościach. Niezależnie, czy chcesz nagrywać świat z drugiej strony obiektywu, czy samemu wystąpić jako gwiazda nagrania – dwa kolorowe ekrany DJI Osmo Action pozwolą uchwycić wszystko z niespotykaną dotąd łatwością. Wyraźny przedni wyświetlacz pozwala na wykadrowanie idealnego ujęcia w każdej sytuacji, natomiast tylny wyświetlacz zapewnia krystalicznie czystą jakość obrazu oraz wyjątkową responsywność. Ta wytrzymała, uniwersalna kamera sportowa jest naszpikowana zaawansowaną technologią, która pozwoli zaoszczędzić Twój czas oraz w pełni przeżyć wspaniałe chwile”.

Osmo Pocket

Tutaj także spora obniżka: z 1489 zł na 1299 zł.

Jak uwiecznić wartościowe momenty? Dzięki Osmo Pocket, najmniejszej kamerze ręcznej z 3-osiową stabilizacją, jaką DJI kiedykolwiek stworzyło, możesz łatwo zmienić swoją codzienność w filmowe ujęcie. Podziel się z bliskimi najważniejszymi chwilami.

Oprócz powyższych produktów w przecenie są oczywiście inne – m.in. RoboMaster S1.

Cała oferta dostępna jest w sklepie dji-ars.pl.

źródło: DJI | dji-ars.pl

Wieści z Rozładowani.pl