DJI zapowiada wyprzedaże od 22 listopada do końca roku. Zniżki do 29%

DJI zapowiada wyprzedaże od 22 listopada do końca roku. Zniżki do 29%

Opublikowano 17.11.2019 21:09 -


Z pewnością mieliście już okazję zobaczyć w marketach pierwszych mikołajów, zimowe dekoracje, czy usłyszeć piosenki świąteczne. To znak, że zaraz nadejdzie czas wydawania pieniędzy. DJI także postanowiło zawalczyć o Wasze portfele i ogłosiło zimową wyprzedaż od końcówki listopada do końca roku. Rabaty mają sięgać niemal 30%.

Pomimo, że promocja dopiero wystartuje, to już teraz na stronie DJI wiszą produkty w promocyjnych cenach. Na pierwszym planie, na dedykowanej stronie, pojawia się Osmo Pocket przecenione z 359 euro na 309 euro. Nie trzeba być matematykiem, by zauważyć, że to właściwie żadna wielka promocja, bo za niespełna 1400-1500 zł można kupić Pocket już teraz. Na osłodę niech jednak będzie kijek, który dodawany jest do kamerki gratis (jego regularna cena podana przez DJI to 79 euro). A to zmienia postać rzeczy, bo wysięgnik do Pocketa kupowany oddzielnie kosztuje ponad 300 zł.

Kilkaset złotych można także zaoszczędzić na promocji DJI Osmo Action, które zostało przecenione z 379 euro na 279 euro. W naszym kraju można kupić Osmo za około 1500 zł, więc dla osób zdecydowanych na inwestycję w tę świetną kamerkę, która zresztą recenzowaliśmy (recenzja DJI Osmo Action), może to być naprawdę ciekawa okazja.

Ponadto w promocyjnych cenach dostępny jest DJI Ronin (599 euro). Nie zabraknie także promocji dla fanów dronów marki DJI. Niestety, reprezentacja w tej kategorii jest dość mizerna, bo w promocyjnej cenie do kupienia będzie tylko DJI Tello (89 zamiast 109 euro). Dostępna jest również wersja Iron Man tego drona w cenie 99 euro.

Promocji nie ma wiele, bo spośród pozostałych przecenionych sprzętów na stronie znaleźć można tylko jeszcze: DJI Google Racing (z rabatem 100 euro), czy urządzenie do cyfrowego podglądu FPV (rabat 50 euro).

Wieści z Rozładowani.pl