DJI zapowiada kolejną premierę, ale na nowe drony się nie zanosi

Opublikowano 9.08.2019 20:51 -


Odkąd kupiłem po prawie roku zmagań ze samym sobą - drona od DJI, stałem się fanem ich marki. Potem doszło DJI Osmo Action, które jest świetne, a w rękach był jeszcze genialny Osmo Pocket. Kawał świetnej jakości sprzętu, za który przyjdzie oczywiście zapłacić, ale to jeden z tych producentów, u którego warto zostawić worki złota. Teraz zapowiadają kolejną premierę, ale nie zanosi się, by dotyczyła ona nowego drona.

Kiedy recenzowałem Osmo Action, wiedziałem, że to będzie kawał fajnego sprzętu. Nie zawiodłem się, Action towarzyszy mi właściwie cały czas, a jego kolejne możliwości zobaczycie już w przyszłym tygodniu, kiedy pokażemy Wam video, które udało nam się stworzyć, przy okazji używając także i tej kamerki.

Co pokaże DJI?

Trzeba przyznać, że tempo wypuszczania kolejnych produktów jest naprawdę imponujące. Dopiero widzieliśmy Osmo Action, dosłownie chwilę temu pojawił się system FPV od DJI, a teraz czas na kolejny produkt lub... usługę?

Z tym większą ciekawością śledzę kolejne premiery tego producenta, bo ostatnio ich sporo, a mówi się głośno, że przydałby się następca Sparka. DJI właśnie ogłosiło kolejną premierę, zaplanowaną 13.08.2019, na godzinę 15:00 naszego czasu. Sęk w tym, że z zapowiedzi nie wynika, że miałby to być jakikolwiek dron lub nawet jakikolwiek inny sprzęt. Gdybym miał obstawić swoje pieniądze, to stawiam, że DJI pokaże nam jakiś soft, zobaczycie.

Trailer obejrzycie na dedykowanej stronie i jestem bardzo ciekawy, jakie są Wasze typy?

Wieści z Rozładowani.pl