DJI szykuje niespodziankę - Mavic Air 2?! Tajemnicze odliczanie

DJI szykuje niespodziankę – Mavic Air 2?! Tajemnicze odliczanie

Opublikowano 15.04.2020 11:24 -


DJI w swoim stylu zapowiada właśnie jakąś premierę. Oczywiście zero konkretów, tylko lakoniczny licznik odliczający czas do “finału”. W tym przypadku ma to być 27 kwietnia 2020. Co to będzie?

Przypuszczalnie chodzi o nowego drona, o którym jest coraz głośniej od kilku tygodni. Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że w bazie FCC pojawił się nowy DJI Mavic Air 2. Rebus więc wyjaśnia się sam, ale czy na pewno? DJI lubi zaskakiwać.

DJI Mavic Air 2 – co wiemy o nowym dronie?

Zgodnie z przypuszczeniami będzie to po prostu Mavic Air 2. Na razie nie wiele wiemy o sprzęcie, ale powinien to być pierwszy dron do użytku “domowego”, który będzie posiadał odbiornik ADS-B, a także system transmisji Occusync lub Occusync 2.0. Ma to pomóc w polepszeniu łączności, zastępując dotychczasowe łączenia Wi-Fi.

Nowy dron od DJI będzie idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy szukali czegoś lepszego od wypuszczonego nie tak dawno temu Mavic Mini, a nie chcieli iść w bardziej profesjonalne serie (Mavic 2).

PRZECIEKI DJI MAVIC AIR 2

Jak słusznie zauważył Sebastian, w swoim tekście sprzed miesiąca:

“W zasadzie nowy Mavic Air oczekiwany był i w ubiegłym roku, ale się nie doczekaliśmy. Biorąc pod uwagę, że aktualny Air został zaprezentowany oficjalnie w 2018 roku, to wychodzi na to, że to najwyższy czas na odświeżenie serii. Serwis DroneDJ poinformował, że spodziewana premiera Mavic Air 2 jest na kwiecień tego roku, ale oczywiście nie jest to potwierdzona informacja”.

Trzymam kciuki za powodzenie modelu, bo sam jestem potencjalnym chętnym do zakupu tego sprzętu.

Wieści z Rozładowani.pl