DJI odkryło karty! Zobacz Osmo Mobile 3, mega poręczny gimbal

DJI odkryło karty! Zobacz Osmo Mobile 3, mega poręczny gimbal

Opublikowano 13.08.2019 15:09 Aktualizacja: 13.08.2019 15:43 -


Mam wrażenie, że liczba pomysłów firmy DJI nie ma końca. Producent co chwilę wypuszcza nowy sprzęt, odpowiednio budując napięcie przed premierą. Parę dni temu pojawiła się zapowiedź, że 13 sierpnia o godzinie 15 ogłoszony zostanie nowy gadżet.

Tak też się stało. Przypuszczeń było sporo, szczególnie że prezentowane grafiki nie dawały żadnych konkretnych podpowiedzi. W redakcji liczyliśmy na nowego drona, zresztą liczymy na niego przy każdej premierze DJI.

Poznajcie DJI Osmo Mobile 3

Godzina 15 wybiła, DJI pokazało Osmo Mobile 3, czyli bardzo poręczny gimbal. Już na zdjęciach możemy zobaczyć, że urządzenie składa się do dość kompaktowych kształtów. Przypuszczalnie jest szansa na schowanie takiego gimbala w kieszeni.

Według producenta gimbal nadaje się idealnie do wszystkich smartfonów. Sprzęt standardowo posiada 3 osie, dzięki czemu zapewnia najwyższą stabilność. Na uwagę zasługuje możliwość składania gimbala, jest to niewątpliwy plus tego sprzętu. Jego waga to 405 g, zatem jest naprawdę lekki i idealny w podróż.

Funkcje pozwalają na śledzenie obiektów, a także kinowe efektu zoomu. Gimbal DJI Osmo Mobile 3 trafia właśnie do sprzedaży, jego cena to 109 €. Sprzęt można zamówić m.in. u naszego partnera, na megadron.pl

Wieści z Rozładowani.pl