Disney: serial VandaVision pojawi się jeszcze w tym roku!

Disney: serial VandaVision pojawi się jeszcze w tym roku!

Opublikowano 2.01.2020 11:34 -


Nowy, 2020 rok nieuchronnie nastąpił, a wraz z nim przyszły rewelacyjne informacje dla fanów uniwersum Marvela. Fani długo oczekiwali konkretów na temat serialu VandaVision, a plotki sugerowały rok 2021. Disney jednak zaskoczył i właśnie oficjalnie zapowiedział premierę serialu na właśnie rozpoczęty rok.

Serial VandaVision będzie zatem trzecią serią, jaką otrzymamy w tym roku. Poprzednie dwie to oczywiście The Falcon i Winter Soldier. Konkretna data premiery nie jest jeszcze podana, ale nie zmienia to faktu, że 2020 zapowiada się zacnie dla MCU.

Sama produkcja opowie o relacjach pomiędzy Scarlet Witch i Vision. Fabuła rozgrywać się będzie po wydarzeniach z filmu Avengers: Endgame. Wiadomo także, że pojawią się odwołania do lat 50. ubiegłego wieku, ale także nawiązania do wydarzeń z kolejnego filmu z Doktorem Strange, który pojawi się w 2021 roku.

Sama zmiana daty premiery może nie być przypadkowa. Najprawdopodobniej Disney chce rozłożyć akcenty, bo na ten rok nie było zaplanowanych aż tak dużo premier, jak na 2021. Myślę, że sam ruch ma na celu zachęcenie użytkowników do subskrypcji abonamentu Disney+ już teraz, nie czekając na kolejne premiery.

Ciągle czekamy na oficjalne wejście usługi Disney+ do naszego kraju. Mandaloriana dało się przeżyć, ale Falcona, Zimowego Żołnierza i VandaVision będzie już ciężko przeboleć.

Wieści z Rozładowani.pl