Diablo IV: poznaj pierwszą postać. Wyciek info!

Diablo IV: poznaj pierwszą postać. Wyciek info!

Opublikowano 28.10.2019 12:01 -


Niespełna tydzień temu Marika pisała, że niemalże na pewno Diablo IV pojawi się podczas tegorocznego BlizzConu. Teraz do sieci trafiają kolejne przecieki. Tym razem najprawdopodobniej poznajemy pierwszą postać z nowej części kultowej gry.

Sam należę do grupy fanatyków gry Diablo, począwszy od jedynki, na trójce z wszystkimi dodatkami kończąc. Z niecierpliwością wyczekuję kolejnej części, jednocześnie ciesząc się, że gra nie jest wydawana częściej, tak jakby dla przykładu seria Assasin’s Creed, która przejadła już się wszystkim.

Jakiś czas temu ujawniono pierwsze informacje na temat Diablo IV, było to w zasadzie potwierdzenie, że gra w ogóle zostanie wydana. Wszystko za sprawą reklamy artbooka, która w opisie miała, że w środku „znajdziemy grafiki z Diablo IV”. Teraz jeden z użytkowników Twittera opublikował zdjęcie artbooka, a dokładniej jednej strony.

Na fotce znajduje się opis postaci z Diablo IV. Będzie to Lilith. Nie jest to zupełnie nowa postać. Jej ojciec był jednym z bossów w Diablo 2. Chodzi o Mephisto. Ona sama również pojawiła się w dwójce, a w trzeciej części była jedynie wspominana. Na razie nie ma informacji na temat tego, jaką pełnić rolę będzie Lilith w Diablo IV, ale przypuszczalnie będzie to jeden z bossów właśnie.

Diablo IV najprawdopodobniej zostanie zaprezentowane 1 listopada podczas wspomnianego BlizzConu. Na razie nie jest znana data premiery, ale wszystko wyjaśni się właśnie w piątek. Sam czekam z niecierpliwością i na pewno będziemy o tym informować.

Wieści z Rozładowani.pl