Diablo IV oficjalnie zapowiedziane na Blizzcon 2019

Diablo IV oficjalnie zapowiedziane na Blizzcon 2019

Opublikowano 1.11.2019 19:48 -


Wielka konferencja Blizzard Entertainment rozpoczęła się właśnie dzisiaj. Oznacza to, że przez cały weekend będziemy dostarczać Wam najświeższe informacje, dotyczące licznych produkcji. Nie mogło więc zabraknąć wpisu o najbardziej oczekiwanej grze tego studia, czyli Diablo IV. Tak się składa, że właśnie przed momentem został on oficjalnie zaprezentowany wszystkim zgromadzonym w Kalifornii na Blizzcon 2019. Przygotujcie się na nadejście najnowszej gry od Blizzard!

Blizzcon to ogromna konferencja, która już od wielu lat gromadzi w jednym miejscu fanów produkcji Blizzard Entertainment. Wszyscy przygotowali się w tym roku na prawdziwe show, podczas którego nie zabraknie nowości oraz niesamowitych emocji. Jednak od samego początku imprezy wszyscy czekali na tą informację – Diablo IV nadchodzi!

diablo iv

Diablo IV powraca do klasyki

To właśnie od zwiastuna Diablo IV rozpoczęło się całe wydarzenie. Na szczęście studio gier nie kazało wielbicielom serii czekać na koniec imprezy. Cała historia wprowadza w wielki mrok, który ma stanowić główną część rozgrywki.

Na pewno nie zabraknie elementów horroru, czarnych charakterów oraz walki o przetrwanie. Pojawią się liczne symbole i rytuały, nawiązujące do bractwa krwi, a także prawdziwe piekło. Będzie to nawiązanie do pierwszej oraz drugiej części tej kultowej serii, jednak nawet początkujący gracze odnajdą się w tematyce. Z kolei każdy, kto grał już w poprzednie części, dostanie coś, na co właśnie czekał.

Diablo IV ma być dostępny zarówno na PlayStation 4, jak i Xbox One – to wszystko już niebawem. Niestety nie dowiedzieliśmy się, kiedy dokładnie ma nastąpić premiera. Co ciekawe, Blizzard Entertainment postanowił udostępnić demo swojej kultowej gry wszystkim uczestnikom konferencji. Na pewno będą oni w stanie zdradzić nieco więcej szczegółów, na które wszyscy czekamy. Dostępny jest także oficjalny gameplay, który ukazuje zaledwie kilka z możliwości całej gry. Przekonajcie się jednak sami, co prezentuje sobą Diablo IV!

Studio gier wspomniało również o możliwości rozgrywki z innymi graczami. Oznaczałoby to, że pojawią się strefy PvP, jednak jak one będą miały wyglądać? Więcej szczegółów ma zostać przedstawionych po zakończeniu konferencji, w trakcie trwania specjalnego panelu. Miejmy nadzieję, że choć część informacji zostanie ujawniona.

diablo iv

Wieści z Rozładowani.pl