Diablo 4 niemal na pewno pojawi się podczas tegorocznego BlizzConu

Diablo 4 niemal na pewno pojawi się podczas tegorocznego BlizzConu

Opublikowano 21.10.2019 7:57 -


Trzeba przyznać, że Diablo należy do kultowych serii gier i od zawsze miało ono swoich wiernych fanów. Nikogo nie powinien więc dziwić fakt, że w okolicach tegorocznego BlizzConu pojawiają się kolejne plotki, dotyczące ukazania się następnej części gry. Pogłoski o powstawaniu Diablo 4 krążą już od dawna, że można już zacząć wątpić w ich prawdziwość. Wszystko jednak wskazuje na to, że Blizzard zamierza wykorzystać zainteresowanie tytułem oraz oficjalnie przedstawić zapowiedź kontynuacji serii.

Dużą ciekawostką dla wielu fanów może okazać się także plotka dotycząca powstawania remastera Diablo 2. Czyżby studio chciało znów wzbudzić zainteresowanie graczy najpopularniejszą częścią z całej serii przed wypuszczeniem kolejnej? Takich szczegółów niestety jeszcze nie podano, jednak na pewno jest to kwestia czasu. BlizzCon 2019 startuje już 1 listopada. Wtedy się okaże, czy rzeczywiście już niebawem będziemy mogli znów zagrać w Diablo.

Przełożenie terminu premiery Diablo 4

Najnowsza część z serii Diablo miała zostać zaprezentowana już podczas zeszłorocznej imprezy BlizzCon. Niestety studio źle oszacowało czas, jaki musi poświęcić, by dopracować swoją grę. Wielu fanów serii na pewno zawiodło się tak nieczystym zagraniem, liczyło bowiem, że jeszcze w zeszłym roku wróci do rozgrywek RPG. Pojawiły się liczne doniesienia, że Blizzard szukał nowego zespołu, który miał rozpocząć pracę nad Diablo 4 zupełnie od podstaw. W czerwcu natomiast okazało się, że pierwsza wersja miała zostać już zaprezentowana wszystkim osobom współpracującym przy projekcie. Wiele wskazuje więc na to, że prawdopodobnie jeszcze w tym roku doczekamy się oficjalnej zapowiedzi gry.

Plotki dotyczące premiery Diablo 4 oraz remastera Diablo 2 podczas BlizzCon 2019

Najważniejszą wskazówką dla wszystkich graczy może okazać się zapowiedź gier na jednym z kont na Twitterze. Na profilu Metro_OW już niejednokrotnie pojawiały się informacje o tym, co będzie można zobaczyć podczas BlizzConu.

Może to oznaczać, że użytkownik znów ma sporo racji i rzeczywiście podczas tegorocznej imprezy poznamy tajniki produkcji kolejnej części Diablo. Wielu fanów nie może się już doczekać, aż w końcu będzie mogło zagrać w tak długo zapowiadaną gier. Wyczekujcie więc najnowszych doniesień z BlizzConu 2019, który rozpoczyna się już 1 listopada.

Źródło: Battlechat

Wieści z Rozładowani.pl