Premiera gry Diablo II: Resurrected zmierza do nas wielkimi krokami. Oficjalnej daty jeszcze nie znamy (na pewno 2021), ale można już nabywać produkcję w przedsprzedaży, a Blizzard właśnie otworzyło zapisy na dostęp do beta wersji. Testowa wersja będzie dostępna wyłącznie na PC.

W oczekiwaniu na Diablo IV, Blizzard niedawno zapowiedziało niespodziankę w postaci odświeżonej wersji Diablo II, która wydana była (to nie błąd) w 2000 roku… Dla fanów serii jest to jedna z najlepszych gier w historii. Nie dziwi więc olbrzymie zainteresowanie wersją Resurrected.

Diablo 2: Resurrected

Zapisy do dostępu do wersji beta trwają na oficjalnej stronie projektu. Sam zapis nie oznacza, że takowy dostęp otrzymamy, a Blizzard na razie nie podaje również daty odpalenia beta testów.

Diablo® II: Resurrected to zremasterowana wersja legendarnej fabularnej gry akcji Diablo II. Wyrusz w pościg za tajemniczym Mrocznym Wędrowcem i stań do walki ze sługami piekieł, aby poznać losy demonicznych braci wchodzących w skład Mrocznej Trójcy: Diablo, Mefista i Baala. Na komputerach PC gra będzie obsługiwać rozdzielczości aż do 4K (2160p). Najważniejsze funkcje Diablo II: Resurrected:

  • Odświeżona grafika: odrodzone z popiołów potwory, bohaterowie, przedmioty i zaklęcia.
  • Epicka fabuła podzielona na pięć porywających aktów.
  • Rozgrywka w klasycznym stylu: znane i lubiane Diablo II zachowane dla potomności.
  • Usprawnione wsparcie dla platformy Battle.net.
  • Planowana obsługa progresji międzyplatformowej: kontynuuj przygodę na dowolnej platformie.

Diablo II: Resurrected obejmuje całą zawartość gry Diablo II oraz epickiego dodatku Diablo II: Lord of Destruction. Przedrzyj się przez zamarznięte groty, budzące grozę grobowce pełne nieumarłych monstrów i skute lodem pustkowia, by w końcu wspiąć się na sam szczyt góry Arreat i powstrzymać mroczne knowania Baala, Pana Zniszczenia. Rozpętaj piekło z pomocą dwóch grywalnych klas postaci wprowadzonych w dodatku do Diablo II. Mowa o przebiegłej zabójczyni, mistrzyni pułapek i magii cienia, oraz o druidzie – nieustraszonym zmiennokształtnym i przywoływaczu, który rozkazuje siłom natury.


Posłuchaj nas!