Bohater sprzed lat powraca w nowej odsłonie.

W ten weekend odbywał się Comi-Con, a podczas wydarzenia zaprezentowano mnóstwo zapowiedzi i premier na następne miesiące. Wśród nich znalazł się trailer kolejnej części przygód Dextera. Bohater powraca oczywiście w stacji Showtime.

Premiera nowego, limitowanego sezonu będzie miała miejsce 7 listopada tego roku. Oficjalny tytuł to Dexter: New Blood, a akcja rozegra się 10 lat po wydarzeniach z ostatniego odcinka produkcji. Bohater próbuje odnaleźć się w nowej rzeczywistości, jednak jego alter ego zaczyna kusić.

R E K L A M A

Dexter nowy sezon

Zdjęcia do serialu właśnie trwają, a nowy sezon będzie liczyć 10 odcinków, z czego każdy z nich będzie trwał około godziny. Twórcy produkcji nie ukrywają, że sezon ten jest przygotowywany z rozmachem:

Kiedy bierzemy się za pisanie scenariusza, jedną z pierwszych rzeczy, o których zwykle rozmawiamy, jest to, jakie będzie zakończenie. Zakończenie tego będzie oszałamiające, szokujące, zaskakujące, nieoczekiwane. Bez owijania powiem, że zakończenie nowego sezonu wysadzi internet.

-showrunner serialu Clyde Phillips.

Premiera w listopadzie, ale na razie nie wiemy, czy i gdzie będziemy mogli obejrzeć Dextera w naszym kraju. Zapewne bliżej jesieni któryś z serwisów zainteresuje się licencją, a my na pewno o tym poinformujemy.

Dexter to serial, który pojawił się w 2006 roku. Łącznie wypuszczono 8 sezonów, a ostatni z nich w 2013 roku. Od tamtego momentu fani wiernie czekali na wznowienie serialu. W tytułowej roli Dextera Morgana zobaczymy ponownie Michaela C. Halla. Dexter prowadzi podwójne życie: w dzień pomaga policji, a w nocy objawia się jego drugie oblicze seryjnego mordercy.