Deszczowy weekend? Zobacz nowości na Netflix!

Deszczowy weekend? Zobacz nowości na Netflix!

Opublikowano 12.07.2019 11:14 -


Powiedzieć, że pogoda za oknem nie rozpieszcza, to jak nic nie powiedzieć. Deszczowo, pochmurnie, a przede wszystkim chłodno. Jeśli w tym czasie kwitniecie w oknach nadmorskich kwater, potulnie spoglądając na szarość, albo wykorzystujecie urlop na „nicnierobienie”, to warto zasiąść do Netflixa.

Serwis przygotował kilka nowości, które właśnie wskoczyły do biblioteki. Z całą pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, a dla wymagających są przecież odgrzewane kotlety i klasyka kina.

Netflix – nowości lipiec 2019

Zjazd rodzinny (2019) – sezon 1

Nowa pozycja na platformie. Wielkomiejska rodzina McKellanów przeprowadza się ze Seattle do małego miasteczka w Georgii, gdzie mieszkają ich bardzo tradycyjni dziadkowie i panuje inny styl życia.

W rolach głównych: Loretta Devine, Tia Mowry-Hardrict, Anthony Alabi

Aziz Ansari: RIGHT NOW (2019) – stand-up

W specjalnym programie w reżyserii Spike’a Jonze’a Aziz Ansari dzieli się przemyśleniami i żartami na temat politycznej poprawności, rodziny i nastrojów społecznych.

W roli głównej: Aziz Ansari

Cities of Last Things (2018) – film

Historia pałającego żądzą zemsty mężczyzny opowiedziana w odwrotnej kolejności chronologicznej i osadzona w dystopijnym świecie niedalekiej przyszłości.

W rolach głównych:Jack Kao, Lee Hong-chi, Louise Grinberg

Pokémon seria: Słońce i Księżyc (2016) – sezon 1

netflix

Ash wraz z matką i Pikachu udają się do regionu Alola, aby zapisać się do szkoły Pokémonów, gdzie napotykają nikczemny Zespół Czaszki.

Kroniki Arthdalu (2019) – sezon 1

Mieszkańcy starożytnego miasta Arthdal i innych regionów mitycznej krainy Arth walczą o władzę nad budowanym od nowa społeczeństwem.

W rolach głównych:Song Joong-ki, Jang Dong-gun, Kim Ji-won

Twórcy:Kim Won-suk, Kim Young-hyun, Park Sang-yean

Łowca androidów: Ostateczna wersja reżyserska (1982) – film

W mrocznym i duszącym się od smogu Los Angeles łowca androidów Rick Deckard wraca do pracy, aby dopaść czterech zbiegłych „replikantów”.

W rolach głównych:Harrison Ford, Rutger Hauer, Sean Young

Wieści z Rozładowani.pl