Destiny 2 - wydarzenie Święto Utraconych powraca od dzisiaj do gry

Opublikowano 7.10.2020 19:56 -


Jak co roku, w miesiącu poprzedzającym Halloween do gry Destiny 2 wskakuje specjalne wydarzenie. Chodzi oczywiście o Święto Utraconych, na które czekają fani pozycji. Nawiedzony Las będzie otwarty od 6 października (19:00 czasu polskiego) do 3 listopada (19:00 czasu polskiego).

Eva Levante już czeka na Strażników w Wieży, aby wspólnie zjeść coś słodkiego, przywdziać maski i uczcić pamięć tych, którzy odeszli. Tym razem Pająk namawia Strażników do zawarcia z nim układu.

image002
Strażnicy będą mogli rozładować emocje, nazbierać cukierków i przypomnieć sobie, o co tak naprawdę walczą, gdy nadjedzie Ciemność.

Święto Utraconych w Destiny 2 będzie trwało od 6 października do 3 listopada. Strażnicy będą mogli zebrać dekodery szyfru, aby zdobyć dodatkowe łupy na końcu Nawiedzonego Lasu. Wśród dostępnych atrakcji znajdą się też: nowy egzotyczny Wróbel, statek i obudowa Ducha.

image003
Upiorne przedmioty czekają na Strażników, aby przetestować ich odwagę.

Strażnicy będą mogli otrzymać hełm Maskarady od Evy i wyposażyć go w zebrane zdobienia. W tym roku w Święcie Utraconych pojawią się też nowe Triumfy, nowy emblemat i maski, a także więcej szans na zdobycie karabinów automatycznych Wilkołak BrayTech oraz Straszna historia z nowymi kombinacjami cech.

Ponadto Strażnicy będą mogli odblokować ofertę z przypinką kolekcjonerską Niespokojnej obudowy Ducha. Postępy w odblokowywaniu będzie można śledzić logując się na konto Nagród Bungie.

Upiorności pancerzom Strażników nada nowa seria uniwersalnych zdobień pancerza dostępna u Eververse. Oprócz zdobień w sklepie będzie można też zakupić obudowy Duchów, nową emotkę Upiorna poza oraz nowy Cios kończący na jeden cal.

Wieści z Rozładowani.pl