Degoo - chmura, która za jednorazową opłatą gwarantuje Ci wieczny dostęp

Degoo – chmura, która za jednorazową opłatą gwarantuje Ci wieczny dostęp

Opublikowano 31.07.2019 16:13 -


Każdy z nas poszukuje właściwego miejsca do przechowywania ważnych dokumentów, rodzinnych zdjęć oraz wielu innych ważnych plików, które znacznie obciążają nasze dyski. Wiadomo, można korzystać z pamięci wewnętrznej, jednak każdorazowe poszukiwanie urządzenia i przymus zabierania go ze sobą nie zapewniają takiego komfortu, jak wirtualna chmura.

Od wielu lat dostępne są w sieci darmowe wirtualne dyski, gdzie można przechowywać często nawet do kilku giga pamięci. A co byście powiedzieli na chmurę, która pozwoli Wam przechować nawet do 10 TB danych? Brzmi nieźle, prawda?

Degoo – idealny dysk do przechowywania danych

Poszukując chmury online, gdzie mogłabym zapisać backup swojego komputera, natrafiłam na Degoo. Początkowo miałam mieszane uczucia co do płatnych dysków, które trzeba opłacać stałymi abonamentami, bo dostępna przestrzeń zwykle okazywała się niewystarczająca. Jednak nie w tym przypadku! Dokładnie zapoznałam się z dostępnymi wariantami, zasadami funkcjonowania oraz opłatą, jaką trzeba wnieść na samym początku użytkowania. Okazuje się, że jest to oferta limitowana, która na dniach na pewno zostanie wyłączona i Degoo znowu będzie oczekiwało od swoich nowych klientów regularnych opłat za wykorzystywaną przestrzeń.

Dostępne pakiety, czyli na co się zdecydować?

Najtańszy dostępny pakiet dostaniemy już za 49 $. Udostępnia on użytkownikom 1 TB danych do wykorzystywania przez nieograniczoną ilość czasu. Moim zdaniem jednak takowy pakiet może być za mały w przypadku osób, które posiadają dużą ilość sprzętu oraz danych, jakie chciałyby przechować w sieci. Ciekawym rozwiązaniem jest za to pakiet aż 10 TB przestrzeni, co powinno zaspokoić potrzeby niewielkiej firmy bądź całej rodziny – wystarczy jednorazowa opłata wynosząca 99$, aby móc cieszyć się dużym dyskiem na długie lata.

Są to tylko przykładowe propozycje, jakie można znaleźć na stronie Degoo. Aby ułatwić swoim użytkownikom korzystanie z dysku, firma stworzyła aplikacje desktopowe oraz mobilne, co na pewno docenią zwolennicy przechowywania danych na telefonie. Jeśli jesteście zainteresowani ofertą, musicie się spieszyć, oblężenie platformy na pewno jest duże, a już niedługo promocja może okazać się nieaktualna.


Autorem artykułu jest Marika Kowalska.

Wieści z Rozładowani.pl