DAZN dostępny w Polsce. Znamy cenę subskrypcji!

Opublikowano 2.12.2020 7:55 -


Kolejna platforma streamingowa zagościła do naszego kraju. To DAZN, który będzie skupiał się na transmisjach sportowych.

W naszym kraju mamy już kilka platform VOD, czy też streamingowych, z których możemy korzystać. Fani filmów i seriali korzystają z Netflixa, HBO Go, Amazon Prime Video, a także Apple TV+. Wielbiciele słuchania muzyki korzystają ze Spotify, Tidala, czy też Apple Music. Możemy również korzystać ze streamingu kanałów telewizyjnych takich, jak chociażby Eleven Sports, Eurosport, czy też telewizji przez internet od Canal+ lub WP Pilot. Dołącza do nich kolejna platforma.

DAZN dostępny w Polsce

Wraz z początkiem miesiąca do Polski zawitała platforma streamingowa DAZN. Dotychczas mogli z niej korzystać użytkownicy w Brazylii, Hiszpanii, Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Kanadzie, Włoszech, Stanach Zjednoczonych i Japonii. Będzie ona oferować transmisje wydarzeń sportowych na żywo. Jednak na samym początku oferta nie będzie zbytnio bogata. Ograniczy się bowiem do transmisji boksu. Pojawić mają się również filmy dokumentalne. Na dedykowanej, przetłumaczonej na język polski stronie, możemy jednak przeczytać, że platforma dostępna jest jedynie w języku angielskim. Z DAZN można skorzystać, jak to przy większości platform streamingowych, na telewizorach wyposażonych w Smart TV, smartfonach, tabletach i komputerach. Poza tym skorzystać z niej będą mogli właściciele wszelkiej maści przystawek do telewizorów wyposażonych w Android TV, a także użytkownicy Amazon Fire TV. Również właściciele konsol PlayStation 4, Xbox One i Xbox Series X będą mogli obejrzeć transmisje na DAZN. Przejdźmy jednak do najważniejszego, czyli ceny. Za miesięczną subskrypcję DAZN przyjdzie zapłacić użytkownikom 7.99 zł. W każdej chwili będzie można zrezygnować z abonamentu.

dazn walki grudzien

Propozycje na grudzień

W grudniu DAZN oferuje swoim użytkownikom 4 transmisje boksu. 4 grudnia będzie to starcie Saunders vs. Murray. 12 grudnia będzie można zobaczyć walkę Joshua vs. Pulev. Z kolei 18 grudnia dostępna będzie transmisja walki „GGG” Gołowkina, którego przeciwnikiem jest Kamil Szeremeta. Zaś 19 grudnia odbędzie się starcie Canelo vs. Smith. DAZN zapowiedział także transmisję walki Garcia vs. Campbell, która już 2 stycznia.

Źródło: DAZN

Wieści z Rozładowani.pl