Nie ma to jak trochę dobrego kina na początek tygodnia.

Jeśli wyczekujecie nowości serialowych i filmowych, to warto zajrzeć w tym tygodniu do Amazon Prime Video. Zaniedbany przez ze mnie w ostatnim czasie serwis, stale aktualizuje swoją bibliotekę, która ma bardzo atrakcyjną ofertę.

R E K L A M A

Już na dzień dobry kilka pozycji trafiło na moją listę koniecznych do obejrzenia. Zacząłem więc zagłębiać temat i znalazłem kilka perełek z ostatnich dni. Zobaczcie zresztą sami, co nowego w Amazon Prime Video Polska.

Nowości Amazon Prime Video Polska

Horror bez tytułu

Sześciu aktorów dowiaduje się, ze ich hit telewizyjny zostanie odwołany, więc postanawiają sami nakręcić horror, jednak niechcący przywołują ducha z zamiłowaniem do przemocy.

Solos

„Solówki” to siedmioczęściowa antologia badająca dziwne, piękne, smutne, śmieszne i cudowne aspekty naszego człowieczeństwa. Ósemka wybitnych aktorów pozwala tej antologii opowiedzieć o naszej teraźniejszości i przyszłości oraz pokazać, że nawet w chwilach największej izolacji wszystkich nas łączą wspólne, ludzkie doświadczenia.

Prime Day Show

Prime Day Show to trzyodcinkowe, wciągające muzyczne przeżycie, w którym udział biorą wielokrotnie nagradzani artyści: Billie Eilish, H.E.R. oraz Kid Cudi.

Mary J. Blige – Moje życie

Mary J. Blige wstrząsnęła światem muzyki przełomowym albumem „My Life” z 1994 roku. W dokumencie Vanessy Roth MARY J. BLIGE – MOJE ŻYCIE piosenkarka, raperka i aktorka opowiada o swoich demonach i szczęśliwych chwilach, które zainspirowały album i popchnęły ją ku światowej sławie. Mary świętuje 25. rocznicę wydania swojego najważniejszego albumu, pierwszy raz wykonując go w całości na żywo.

Wrześniowe poranki

W życiu transkobiety, która właśnie zdobyła niezależność, dochodzi do nieoczekiwanego zwrotu. Nagle zjawia się jej syn ze związku z kobietą sprzed dziesięciu lat.

Rodzina od zaraz

Pete (Mark Wahlberg) i Ellie (Rose Byrne) muszą szybko nauczyć się być rodzicami, gdy pewnego dnia przyprowadzają do domu trójkę dzieci z sierocińca. Ta familijna i gorąco polecana komedia twórców Tata kontra tata jest oparta na prawdziwej historii.

Wojna o Jutro

Podróżnicy w czasie z roku 2051 przybywają z pilną wiadomością: za 30 lat ludzkość będzie przegrywać wojnę ze śmiertelnie niebezpiecznymi obcymi. Jedyną szansą dla świata jest dołączenie do walki żołnierzy i cywili z teraźniejszości. Dan Forester, ojciec pragnący uratować Ziemię dla swojej córki, podejmuje współpracę z genialnym naukowcem i ze swoim wyobcowanym ojcem, aby odmienić los planety.