Dawno temu, w odległej galaktyce... Droid BB-8 od Sphero!

Dawno temu, w odległej galaktyce… Droid BB-8 od Sphero!

Opublikowano 11.09.2015 10:54 Aktualizacja: 13.05.2018 17:24 - 1


Od dziecka jestem fanem Gwiezdnych Wojen, co prawda mam na myśli tutaj klasyczne epizody (4,5,6). Późniejsze produkcje utwierdziły mnie tylko w przekonaniu, że pierwsza trójka jest najlepsza. Każdy z fanów na pewno marzył kiedyś o posiadaniu właśnego R2-D2, każdy na pewno marzył o własnym Sokole Millenium, ooo tak! Za sprawą nowej serii, która ukaże się w kinach już w grudniu, R2-D2 zostanie wymieniony na nowy model, chodzi tu o droida o nazwie BB-8.

(0:28)

Dla wszystkich fanów mam dobrą wiadomość. Disney parę dni temu pokazał nową gamę zabawek, które trafić mają do sprzedaży w związku z premierą Przebudzenia Mocy, a jedną z najfajniejszych jest właśnie zdalnie sterowany model droida BB-8 od Sphero!

Nie wiem jak Wy, ale ja muszę go mieć :) Droid będzie dostępny w Polsce od połowy września, ma kosztować 699PLN i będzie dostępny tutaj.

Mało? Za wielką wodą jest już dostępny w sprzedaży zdalnie sterowany Sokół Millenium! Tak, możesz zasiąść za sterami i przemierzać gala… choćby polatać po podwórku. Kosztuje 110$.

Latający Millenium już mnie tak nie cieszy, ale BB-8 na pewno zagości w moim domu :)

Niech moc będzie z Wami!

Autor: Łukasz Szendzielarz

Wieści z Rozładowani.pl