Za Kru.pl odpowiadają m.in. Niko Bałazy oraz Jakub Neumann. O ich innym projekcie – kompleksowych usługach IT dla biznesu – pisaliśmy niedawno na DailyWeb. Hosting i domeny w serwisie Kru.pl to jeden z elementów tego pakietu. Z tego, co mówi się w kuluarach, w najbliższych miesiącach Kru.pl powinno stać się częścią całego ITH, a spółka prawdopodobnie będzie zmierzać na giełdę.

Platforma hostingowa Kru.pl działa od 2019 roku. – Jest to produkt dla klienta masowego – mówi Niko Bałazy, CEO i Co-Founder firmy. – Mamy w tej platformie już ok. 3000 klientów i bardzo szybki ich przyrost, celujemy teraz w okrągłe 10000 klientów komercyjnych. Docelowo Kru.pl ma stać się elementem uzupełniającym szerokiej oferty ITH, czyli kompleksowych usług ICT – dodaje.

Darmowy hosting – jak skorzystać?

Aby skorzystać z darmowych pakietów Kru.pl, wystarczy przejść na stronę oferty i złożyć zamówienie. W następnych krokach musimy jeszcze tylko sprawdzić, czy nazwa naszej nowej domeny jest wolna. Później wystarczy już tylko sfinalizować zamówienie.

Usługa jest całkowicie bezpłatna.

Darmowy hosting WordPress na Kru.pl – zobacz ofertę

kru 4

Bezpiecznie i szybko

Darmowa oferta hostingu Kru.pl dotyczy stron zakładanych w domenie freekru.pl. W ramach pakietu otrzymujemy jedną instalację WordPressa oraz 1 GB pojemności. Transfer danych jest nielimitowany.

Na serwerze dostępna jest jedna baza danych MySQL na nowoczesnych i szybkich dyskach NVME. Klienci w pakiecie otrzymują także jedno konto pocztowe z autoresponderem i obsługą przez www. Do serwera udostępniane jest jedno konto FTP, obsługa .htaccess oraz podgląd statystyk strony.

kru 3

Propozycja jest świetnym rozwiązaniem, jeśli chcielibyśmy na przykład opublikować w ten sposób swojego bloga czy zaprezentować klientowi jakiś projekt w oparciu o WordPressa lub po prostu coś przetestować. Co więcej, jeśli obsługa klienta ze strony Kru.pl będzie zadowalająca, nic nie stoi na przeszkodzie, aby przerzucić się na wyższy plan, np. w postaci hostingu WordPress o większej pojemności lub hostingu dla firm w pakiecie Cloud.

Darmowy hosting WordPress to już druga akcja promocyjna, którą w ostatnim czasie uruchomiono na platformie Kru.pl. Cały czas z okazji pierwszych urodzin serwisu można także wykupić dowolny pakiet hostingowy na 3 lata w cenie za 1 rok.


Artykuł powstał przy współpracy z marką Kru.pl