Envato Market to najpopularniejszy serwis z cyfrowymi zasobami przydatnymi w trakcie tworzenia rozmaitych projektów. Mogą się one w szczególności przydać freelancerom, webdesignerom oraz agencjom kreatywnym. Wśród dostępnych na Envato plików można znaleźć materiały wideo, audio, grafiki, zdjęcia, pliki 3D. Twórcy stron internetowych mogą skorzystać z bogatej biblioteki szablonów sklepów internetowych, stron wizytówkowych, czy też landing page. To samo tyczy się fanów WordPressa, którym udostępniono mnóstwo motywów z różnych kategorii, a także wtyczek rozszerzających możliwości tego CMS. Z pewnością każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Darmowe zasoby z Envato Market

Cyfrowe zasoby Envato za darmo

Envato jest często portalem pierwszego wyboru, kiedy poszukujemy plików niezbędnych do kreatywnych projektów. Jest on sklepem dla tego rodzaju zasobów. Zatem, za każdy z nich trzeba uiścić odpowiednią opłatę. Platforma umożliwia także subskrypcję w ramach Envato Elements, dzięki czemu w ramach jednej comiesięcznej opłaty możliwy jest dostęp do wszystkich plików. Envato, chcąc skusić nowych użytkowników, udostępnia za darmo część swoich zasobów. Oczywiście mowa tutaj o tylko kilku plikach, ale zawsze mogą wzbogacić naszą bibliotekę, jeśli co miesiąc kompletujemy kolejne udostępnione zasoby.

Wrześniowe bezpłatne pliki

We wrześniu Envato udostępniło za darmo:

Jak pobrać za darmo pliki z Envato Market?

Żeby móc za darmo pobrać powyższe zasoby z Envato Market, niezbędne będzie założenie konta. Nie wiąże się to jednak z ponoszeniem żadnych opłat. Jako zalogowani użytkownicy, musimy przejść na stronę każdego z wyżej wymienionych produktów. Tam widoczny będzie przycisk “Download it for free!”. Pamiętajcie, że produkty cyfrowe udostępnione za darmo na Envato Market posiadają pewną wadę, czyli pozbawione są dostępu do ewentualnych aktualizacji oraz wsparcia.


Posłuchaj nas!